Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Dolnośląskie, powiat głogowski

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Powiat głogowski to jednostka administracyjna położona nad rzeką Odrą, w północnej części województwa dolnośląskiego. Powierzchnia powiatu wynosi 443 kilometry kwadratowe, a liczba mieszkańców to około 90 tysięcy osób. Powiat głogowski sąsiaduje z: powiatem lubińskim, nowosolskim, wschowskim, lubińskim raz polkowickim.
Przez powiat głogowski przepływa rzeka Odra, możemy tutaj dotrzeć przez drogę krajową numer 12 (ŁęknicaŻaryŻagańSzprotawaPrzemkówGłogówLesznoGostyńJarocinPleszewKaliszSieradzŁaskPiotrków TrybunalskiSulejówOpocznoRadomZwoleńPuławyPiaskiChełm – Dorohusk), drogą krajową numer 3 (ŚwinoujścieNowa SólLubinLegnicaBolkówJelenia Góra – Jakuszyce), drogą wojewódzką numer 330 (Głogów – Pęcław – Leszkowice – Bełcz Wielki – Luboszyce), a także drogą wojewódzką numer 292 (Nowa SólBytom OdrzańskiGłogów – Nieszczyce – Ścinawa – Lisowice).


Najchętniej odwiedzane przez turystów atrakcje oraz zabytki powiatu głogowskiego to: muzeum archeologiczno-historyczne w Głogowie, pałac w Szczepowie, wieża ratuszowa, zamek w Czernej, pomnik Dzieci Głogowskich w Głogowie, kościół Bożego Ciała w Głogowie, park linowy, a także park słowiański.
W związku z dużym natężeniem ruchu, w powiecie głogowskim można wysłać do regeneracji i naprawy filtry cząstek stałych i katalizatory samochodowe, ostatnio najczęstszą przyczyną występowania usterek i awarii w samochodach z silnikiem diesla. Zebraliśmy z powiatu głogowskiego ceny za usługi czyszczenia i płukania DPF FAP i katalizatorów, sprawdziliśmy i umieściliśmy poniżej, w tabeli, dla wygody kierowców z powiatu głogowskiego.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów powiat głogowski

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF powiat głogowski 398
Regeneracja filtra FAP powiat głogowski 398
Mycie katalizatora powiat głogowski 398
Płukanie katalizatora SCR powiat głogowski 398
Naprawa filtra cząstek stałych powiat głogowski 398
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych powiat głogowski 1490
Wycinanie filtra DPF, usuwanie filtra DPF powiat głogowski 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP powiat głogowski 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora (powiat głogowski)

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Miasta

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer