Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - GMC, Szeligi

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów GMC w Szeligach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

FAP zmienia się w standardowe rozwiązanie w pojazdach osobowych GMC z silnikiem na ropę, jednakże część tą dotykają usterki, ale może w tym pomóc płukanie filtrów DPF w warsztacie samochodowym pod Szeligami. Aby ustrzec się od trudności w pracy diesla GMC, wypada co jakiś czas przedmuchać DPF, usługa jest dostępna w pracowni pod Szelig. Samochody osobowe i ciężarowe znanej firmy GMC odznaczają się znakomitymi rozwiązaniami w dziedzinie ograniczenia produkcji gazów spalinowych. Słynnemu producentowi GMC nie udało się wytworzenie wymaganych maksymalnych pułapów poziomu emisji zanieczyszczonych spalin, bez skorzystania z filtrów cząstek stałych DPF. GMC to osobówki, które są uznane w całym kraju, mimo to biedzą się ze strapieniem z filtrami cząstek stałych. Główną niedoskonałością, na jaką narażone są samochody firmy GMC, przede wszystkim, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik samozapłonowy, jest brudny od sadzy katalizator samochodowy. Katalizatory SCR pracują w nadzwyczaj ciężkich warunkach, a konkretnie w rurze wydechowej, co jest powodem, że po czasie następuje utrata parametrów urządzenia. Najczęściej powodem uszkodzenia katalizatora, ze stajni GMC, bywa inne wybrakowanie, czego dobrym przykładem jest: uszkodzony układ doładowania. Odnajdź warsztat, który naprawia samochody marki GMC w Szeligach, za pomocą wyszukiwarki po prawej stronie. Z racji tego, że GMC, równorzędnie jak inne auta koniecznie potrzebuje do nienagannej pracy nieuszkodzonych filtrów cząstek stałych dlatego też zalecamy, żeby w Szeligach wziąć pod skrzydła filtr DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów GMC w Szeligach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF GMC w Szeligach 320
Regeneracja filtra FAP GMC w Szeligach 320
Mycie katalizatora GMC w Szeligach 320
Płukanie katalizatora SCR GMC w Szeligach 320
Naprawa filtra cząstek stałych GMC w Szeligach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych GMC w Szeligach 1490
Wycinanie katalizatora GMC, usuwanie katalizatora GMC w Szeligach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR GMC w Szeligach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora GMC w Szeligach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer