Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Gniew

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Gniewie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Gniew – miasto z terenu województwa pomorskiego, powiatu tczewskiego, położone przy ujściu Wierzycy do Wisły. Mieszka tu 6759 mieszkańców. Przez Gniew prowadzi droga krajowa numer 91 (Gdańsk – Pruszcz Gdański – Rusocin – Tczew – Gniew – WarlubieŚwiecieChełmno – Toruń – Piotrków Trybunalski – KamieńskRadomsko – Kłomnice – Częstochowa).

Pierwsze wzmianki o miejscowości Gniew pochodzą z XIII wieku, przez te tereny przebiegał szlak bursztynowy, co znacznie przyśpieszyło rozwój osady. Prawa miejskie Gniew otrzymał w 1297 roku.

Będąc w Gniewie, warto zwiedzić zamek krzyżacki, pałac Marysieńki, Stare Miasto oraz gotycki kościół parafialny pw. św. Mikołaja.

Najprężniej działają w mieście: fabryka keramzytu, producent urządzeń dla przemysłu lądowego, morskiego i górnictwa oraz Zakłady Mechanizmów Okrętowych.

Oprócz wielu wartych uwagi zabytków kierowcy powinni odwiedzić miasto w celu skorzystania z usług regeneracji filtra FAP, czyszczenia filtra DPF czy płukania katalizatora. Są to jedne z częściej wybieranych usług w pracowni regeneracji filtra cząstek stałych i katalizatorów przez użytkowników diesli. Każdy kierowca wie, jak ważna jest prawidłowa eksploatacja pojazdu, stąd tak duże zainteresowanie tego rodzaju usługami, dzięki nim możliwe jest odzyskanie całkowitej sprawności filtra oraz katalizatora. Cennik usług dla miasta Gniew podany jest w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Gniewie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Gniewie 320
Regeneracja filtra FAP w Gniewie 320
Mycie katalizatora w Gniewie 320
Płukanie katalizatora SCR w Gniewie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Gniewie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Gniewie 1490
Wycinanie filtra FAP, usuwanie filtra FAP w Gniewie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych w Gniewie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Gniewie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Gniewie i wygodnie wyślij filtr DPF z Gniewu do regeneracji i czyszczenia

Z Gniewu filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Gniew Osiedle Witosa 27 Stycznia GNW926 53.836010/18.823250 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer