Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Gniewino

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w mieście Gniewino

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Czy na terenie miejscowości Gniewino będziecie mogli zregenerować i naprawić swój uszkodzony lub zużyty filtr DPF i FAP? Oczywiście w Gniewinie w ekspresowym tempie dokonacie naprawy i regeneracji swojego filtra cząstek stałych, dzięki mieszczącemu się w Gniewinie serwisowi regeneracji i czyszczenia filtrów DPF/FAP oraz katalizatorów. Gniewino to dosyć duża wieś kaszubska zlokalizowana na terenie województwa pomorskiego, w gminie Gniewino, dla której omawiana miejscowość stanowi siedzibę. Liczba mieszkańców żyjących w Gniewinie to dokładnie 1940 osób.


Gniewino a regeneracja filtrów DPF oraz FAP 

Do Gniewina warto przyjechać, aby móc zobaczyć oraz sfotografować piękne miejsca, do których należą: neogotycki kościół z 1870 roku, Wieża widokowa "Kaszubskie Oko" o wysokości 41 metrów, z której to roztacza się widok na jezioro Żarnowieckie oraz na Wysoczyznę Żarnowiecką, a także Bowling, czyli kino w Gminnym Ośrodku Turystyki i Sportu. Przez rejony pięknego Gniewina nie przebiega żadna droga krajowa ani wojewódzka, jednak mimo to ruch samochodowy tutaj nie zamiera o żadnej porze dnia, nie brakuje tu ani aut osobowych, ani pojazdów ciężarowych. Jednak w Gniewinie najwięcej jeździ samochodów osobowych tak zwanych diesli, w których znajdują się filtry cząstek stałych, tak zwane DPFy lub FAPy. Na terenie Gniewina w przypadku jakiejkolwiek usterki filtra DPF lub FAP nie musimy się przejmować problemem znalezienia miejsca, gdzie fachowcy dokonują regeneracji i czyszczenia filtrów cząstek stałych, ponieważ funkcjonuje tam nowoczesna, specjalistyczna pracownia regeneracji filtrów DPF oraz FAP, w której dzięki nowoczesnej technologii maszynom regeneruje się filtry cząstek stałych oraz katalizatory.

W Gniewinie świadczy się usługi takie jak: analiza uszkodzeń filtra, regeneracja filtrów DPF/FAP, czyszczenie filtrów cząstek stałych i katalizatorów oraz montaż i demontaż filtrów DPF/FAP. Cennik wraz z opisem cen za wymienione usługi wykonywane na terenie wsi Gniewino znajdziecie w poniżej umieszczonej przez nas tabelce.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w 320
Regeneracja filtra FAP w 320
Mycie katalizatora w 320
Płukanie katalizatora SCR w 320
Naprawa filtra cząstek stałych w 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w 1490
Wycinanie filtra FAP, usuwanie filtra FAP w 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR w 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w i wygodnie wyślij filtr DPF z do regeneracji i czyszczenia

Z filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Gniewino Pomorska GWN01N 54.715981/18.031160 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer