Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Gogolin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Gogolinie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.88

Gogolin jest leżącym w województwie opolskim niewielkim miastem, którego ilość mieszkańców przekracza zaledwie 6500 osób. Gogolin na mapach znaleźć można w powiecie krapkowickim, a istnieje od 1223 roku, a przynajmniej wtedy miejsce miały pierwsze wzmianki na temat jego istnienia. Prawa miejskie Gogolin otrzymał w roku 1967, a leży nad rzeką Odrą.

Przez miasto biegną drogi wojewódzkie 423 (Odrowąż – Gogolin), 424 (Opole – Przywory – Chorula – Malnia – Odrowąż – GogolinKrapkowice – Obrowiec – Krępna – Rozwadza – Zdzieszowice – Januszkowice – Kędzierzyn-Koźle), 409 (Dębina – Moszna – Zielina – Kujawy – Strzeleczki – Łowkowice – Dobra – Steblów – Krapkowice – Krapkowice – Gogolin – Dąbrówka – Ligota Dolna – Niwki – Kalinów – Rożniątów – Strzelce Opolskie) i autostrada A4 (Zgorzelec – Krzyżowa – Wrocław – Gliwice – Katowice – Mysłowice – Balice – Bieżanów – Targowisko – Korczowa).

Węzeł komunikacyjny, jakim jest Gogolin, cieszy się nie tylko dużą popularnością przejezdnych, ale również mechaników samochodowych i warsztatów zajmujących się samochodami i ich elementami. Poniżej zebraliśmy z Gogolina najniższe ceny regeneracji, naprawy i czyszczenia filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Gogolinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Gogolinie 320
Regeneracja filtra FAP w Gogolinie 320
Mycie katalizatora w Gogolinie 320
Płukanie katalizatora SCR w Gogolinie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Gogolinie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Gogolinie 1490
Wycinanie filtra FAP, usuwanie filtra FAP w Gogolinie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF w Gogolinie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Gogolinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Gogolinie i wygodnie wyślij filtr DPF z Gogolina do regeneracji i czyszczenia

Z Gogolina filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Gogolin Kocina Aleja Świętego Urbana GOG01G 50.489689/18.023350 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer