Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Kujawsko-pomorskie, powiat golubsko-dobrzyński

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.75

Powiat golubsko-dobrzyński został utworzony w ramach reformy administracyjnej, w roku 1999. Powiat golubsko-dobrzyński to jednostka administracyjna w województwie kujawsko-pomorskim, a dokładnie w jego wschodniej części, a jego siedzibą jest miasto Golub-Dobrzyń. Powierzchnia powiatu to 613 kilometrów kwadratowych, a liczba jego mieszkańców wynosi około 45 250 osób. Powiat golubsko-dobrzyński sąsiaduje z: powiatem toruńskim, wąbrzeskim, rypińskim, brodnickim oraz lipnowskim.
Przez powiat golubsko-dobrzyński przejedziemy drogą krajową numer 15 (TrzebnicaGnieznoInowrocławToruńKowalewo PomorskieOstróda), drogą wojewódzką numer 534 (Rypin – Golub-Dobrzyń – WąbrzeźnoGrudziądz), drogą wojewódzką numer 554 (Orzechowo – Kowalewo Pomorskie, Golub-Dobrzyń – Kikół) oraz drogą wojewódzką numer 569 (Golub-Dobrzyń – Ciechocin – Dobrzejewice). Na terenie powiatu golubsko-dobrzyńskim funkcjonuje również transport kolejowy: 353 (PoznańInowrocławToruńKowalewo PomorskieOlsztyn) oraz 209 (Kowalewo Pomorskie – Chełmża – Unisław Pomorski – Bydgoszcz). Bliskość tak ważnych tras sprawia, że powiat golubsko-dobrzyński cieszy się zainteresowaniem ze strony zarówno kierowców sprawnych samochodów, jak i takich, którym stwierdzono problem z filtrem cząstek stałych lub katalizatorem. Ponieważ z powiatu golubsko-dobrzyńskiego można wysłać filtr DPF FAP i katalizator do regeneracji i czyszczenia, ceny za usługi ujęliśmy w tabeli poniżej.
Wybierając się do powiatu golubsko-dobrzyńskiego możemy zwiedzić XIV wieczny zamek, poewangelicki kościół, mury obronne oraz figura matki boskiej w koronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów powiat golubsko-dobrzyński

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF powiat golubsko-dobrzyński 398
Regeneracja filtra FAP powiat golubsko-dobrzyński 398
Mycie katalizatora powiat golubsko-dobrzyński 398
Płukanie katalizatora SCR powiat golubsko-dobrzyński 398
Naprawa filtra cząstek stałych powiat golubsko-dobrzyński 398
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych powiat golubsko-dobrzyński 1490
Wycinanie filtra DPF, usuwanie filtra DPF powiat golubsko-dobrzyński 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora powiat golubsko-dobrzyński 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora (powiat golubsko-dobrzyński)

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer