Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Dolnośląskie, powiat górowski

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.75

Powiat górowski jest położony w północnej części województwa dolnośląskiego, graniczy z województwem wielkopolskim oraz lubuskim. Liczba mieszkańców powiatu górowskiego wynosi około 35 710 osób, a jego powierzchnia to 738 kilometrów kwadratowe, z czego ponad 70% to obszary prawnie chronione, a 28% stanowią lasy.

Od południowego wschodu powiat górowski graniczy z powiatem trzebnickim, od południa z powiatem wołowskim, od północy i południowego wschodu z powiatem leszczyńskim i rawickim, od południowego zachodu z lubińskim, a od zachodu z powiatem wschowskim oraz głogowskim. Największe rzeki przepływające przez powiat górowski to: Orla, Śląski Rów, Odra, Barycz oraz Kopanica.

Przez powiat górowski przebiega droga krajowa numer 36 (ProchowiceLubinŚcinawa – Wińsko – Załęcze – RawiczKrotoszynOstrów Wielkopolski), droga wojewódzka numer 305 (Bolewicko – Nowy TomyślWolsztynWschowa – Wroniniec), droga wojewódzka numer 323 (LesznoGóraLubin) oraz droga wojewódzka numer 324 (SzlichtyngowaGóra – Załęcze).

W powiecie górowskim znajdziemy kilka zabytków, które warto zobaczyć, są to: wieża głogowska, pałac w Ligocie, pałac w Czerninie Dolnej, pałac w Kłodzie Górowskiej, pałac w Chrościnie, zamek książęcy, młyn góra, pałac Łękanów oraz pałac Daszów.

Co roku w sezonie zimowym oraz letnim w powiecie górowskim zatrzymuje się spora ilość turystów, wykorzystują ten czas na wypoczynek, ale korzystają również z autoryzowanego serwisu regeneracji filtra cząstek stałych i katalizatorów. Każdy samochód z silnikiem diesla posiada katalizator oraz filtr cząstek stałych, który dba o obniżenie ilości szkodliwych spalin wydzielanych z silnika. W serwisie, w powiecie górowskim, znajdują się nowoczesne pracownie oferujące czyszczenie filtra cząstek stałych, mycie katalizatorów oraz wypalanie filtra DPF/FAP. Cennik usług, dla powiatu górowskiego, podany będzie w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów powiat górowski

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF powiat górowski 398
Regeneracja filtra FAP powiat górowski 398
Mycie katalizatora powiat górowski 398
Płukanie katalizatora SCR powiat górowski 398
Naprawa filtra cząstek stałych powiat górowski 398
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych powiat górowski 1490
Wycinanie filtra DPF, usuwanie filtra DPF powiat górowski 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora powiat górowski 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora (powiat górowski)

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

Lista punktów nadania i odbioru, które mieści powiat górowski

Obsługa kurierska obejmuje również powiat górowski, umów się po odbiór lub nadaj filtr albo katalizator z poniższych lokalizacji:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Góra Aleja Jagiellonów GOA01N 51.986488/21.213909 Wyszukaj
Wąsosz Plac Wolności WSS01N 51.562271/16.691469 Wyszukaj

Miasta

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer