Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Mazowieckie, powiat gostyniński

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Powiat gostyniński to jednostka administracyjna, założona w roku 1999, w ramach reformy administracyjnej, powiat znajduje się w zachodniej części województwa mazowieckiego, a jego siedzibą jest miasto Gostynin. Liczba mieszkańców powiatu gostynińskiego wynosi około 45 600 osób, a powierzchnia wynosi 615 kilometrów kwadratowych. Powiat gostyniński sąsiaduje z: powiatem sochaczewskim, płockim, łowickim, kutnowskim oraz włocławskim.

Atrakcje w powiecie gostynińskim to: Oz Gostyniński, rezerwat przyrody Drzewce, rezerwat przyrody Osetnica, ratusz miejskim, jezioro białe oraz budynek Kramów.

Przez powiat gostyniński przejedziemy autostradą A1 (Rusocin – GrudziądzToruńKutnoStrykówŁódźTuszynPiotrków TrybunalskiKamieńskRadomskoCzęstochowa – Pyrzowice – Piekary ŚląskieBytomZabrzeGliwiceKnurówRybnikŻory – Gorzyczki), drogą krajową numer 60 (ŁęczycaKutnoGostynin – Łąck – Płock – Bielsk – DrobinCiechanówRóżanOstrów Mazowiecka), drogą wojewódzką numer 265 (Brześć KujawskiKowalGostynin), drogą wojewódzką numer 573 (ŻychlinGostynin – Nowy Duninów), drogą wojewódzką numer 577 (Łąck – Gąbin – Sanniki – Ruszki) oraz drogą wojewódzką numer 583 (Bedlno – Żychlin – Sanniki). Tak istotny węzeł komunikacyjny wiąże się z dużą ilością samochodów na drogach, a co za tym idzie z dużą ilością samochodów niesprawnych lub uszkodzonych. Chętnie korzystają z tego faktu pracujący w powiecie gostynińskim mechanicy świadczący usługi regeneracji filtrów cząstek stałych i katalizatorów. Ceny, z powiatu gostynińskiego, za czyszczenie DPF, płukanie FAP i naprawę katalizatorów ujęliśmy w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów powiat gostyniński

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF powiat gostyniński 398
Regeneracja filtra FAP powiat gostyniński 398
Mycie katalizatora powiat gostyniński 398
Płukanie katalizatora SCR powiat gostyniński 398
Naprawa filtra cząstek stałych powiat gostyniński 398
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych powiat gostyniński 1490
Wycinanie filtra FAP, usuwanie filtra FAP powiat gostyniński 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR powiat gostyniński 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora (powiat gostyniński)

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Miasta

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer