Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Gubin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Gubinie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Gubin to leżące w województwie lubuskim miasto, które lokowane było w powiecie krośnieńskim, nad rzeką Lubszą, po prawej stronie Nysy Łużyckiej. Gubin leży na granicy z Niemcami i liczy sobie niewiele ponad 16,5 tysiąca mieszkańców. Przez Gubin przebiega droga krajowa numer 32 (Gubinek – Połupin – Zielona GóraSulechówWolsztynStęszew), droga wojewódzka numer 138 (Muszkowo – Długoszyn – SulęcinTorzym – Gubin) oraz droga wojewódzka numer 286 (Gubin – Biecz).

Historia miasta rozpoczyna się w XIII wieku, natomiast prawa miejskie Gubin piastuje od 1235 roku. Dzięki przejściu granicznemu Guben-Gubin nie brakuje tutaj przyjezdnych, turystów, które zamknięte zostało jednak w 2007 roku. Miasto Gubin pełne jest zabytkowych budowli, w tym mury obronne, katedra, centrum miasta oraz domy mieszkalne. Największy demograficzny rozwój miasta przypadł Gubinowi na koniec XIX wieku, kiedy to w ciągu 100 lat liczba mieszkańców zwiększyła się niemal dziesięciokrotnie.

Obecnie Gubin jest niewielkim, ale przepięknym miastem, w którym nie brakuje zarówno atrakcji turystycznych, jak i kontrastu z zakładami przemysłowymi. Przykładem takich zakładów przemysłowych są zakłady zajmujące się regeneracją, naprawą i czyszczeniem filtrów cząstek stałych i katalizatorów, również SCR. Zebraliśmy najniższe w Gubinie ceny za usługi związane z DPF FAP i katalizatorami, dostępne są one w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Gubinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Gubinie 320
Regeneracja filtra FAP w Gubinie 320
Mycie katalizatora w Gubinie 320
Płukanie katalizatora SCR w Gubinie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Gubinie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Gubinie 1490
Wycinanie katalizatora SCR, usuwanie katalizatora SCR w Gubinie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP w Gubinie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Gubinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Gubinie i wygodnie wyślij filtr DPF z Gubina do regeneracji i czyszczenia

Z Gubina filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Gubin Budziszyńska GUB01N 51.947731/14.723520 Wyszukaj
Gubin Generała Kazimierza Pułaskiego GUB01A 51.951382/14.742120 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer