Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Baranowo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Baranowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Baranowie wystąpiła szansa naprawy filtrów cząstek stałych FAP do aut osobowych Hino Motors dzięki obecności warsztatu z Baranowa. Żeby uchronić się przed dużą ilością przykrości z eksploatacją samochodu Hino Motors, wypada czasami czyścić filtr DPF FAP, usługa jest dostępna u mechanika pod Baranowa. Częstą wadą, z którą zmagają się pojazdy osobowe i ciężarowe z logo Hino Motors, przede wszystkim, wykorzystujące silnik wysokoprężny, jest zaczopowany filtr FAP. Uzyskanie górnych pułapów poziomu produkcji gazów spalinowych, dopuszczalnych dla emisji spalin EURO 4, potrzebuje działającego sprawnie DPF-a. DPF-y operują w bardzo skomplikowanym środowisku, to jest w układzie wydechowym, co jest powodem, że następuje utrata właściwości podzespołu. Katalizatory złożone są z ceramiki, oraz korpusu z metalu, przez co filtry cząstek stałych DPF FAP zaczopowują się sadzą i konieczne jest czyszczenie, polecamy zatem warsztat w Baranowie. Hino Motors to osobowe i ciężarowe diesle, które cieszą się renomą na terenie całego kraju, jednakże walczą z bolączkami z filtrami cząstek stałych. Baranowo należy do centrów, które napotykają kłopot powiązany, z dużym odsetkiem emitowanych zanieczyszczeń w atmosferze, czemu koncern Hino Motors próbuje, przeciwstawiać się, ze wsparciem reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Z racji tego, że Hino Motors, tak jak inne auta koniecznie wymaga do nienagannego funkcjonowania niezepsutych katalizatorów samochodowych dlatego też zalecamy, żeby w Baranowie zwrócić uwagę jaki stan ma nasz filtr i katalizator. Świadczone usługi takie jak naprawa FAP i regeneracja katalizatorów dla aut Hino Motors, odszukać można w panelu bocznym, i w pracowni warsztatu w Baranowie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Baranowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Baranowie 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Baranowie 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Baranowie 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Baranowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Baranowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Baranowie 1490
Wycinanie filtra DPF Hino Motors, usuwanie filtra DPF Hino Motors w Baranowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Hino Motors w Baranowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Baranowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Baranowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Baranowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Baranowo Krzyżowniki Jana Henryka Dąbrowskiego POZ12B 52.433701/16.801331 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer