Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Bernardówka

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Bernardówce

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Bernardówce istnieje szansa regeneracji katalizatorów do aut Hino Motors z przyczyny działalności warsztatu samochodowego z Bernardówki. DPF-y chodzą w bardzo obciążonym środowisku, a konkretnie w samochodowym wydechu, co sprawia, że następuje spadek parametrów podzespołu. Mnóstwo samochodów w Bernardówce to samochody z silnikiem CRD wyposażone w katalizator, który nie może obejść się bez odnawiania elementów. Bernardówka jest jednym z centrów, które dotyka problem w związku, z dużą zawartością procentową tlenków azotu NOx w powietrzu, czemu koncern Hino Motors próbuje, prewencyjnie zapobiegać, z wykorzystaniem reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Hino Motors to pojazdy osobowe i ciężarowe, jakie cieszą się uznaniem na terenie całego kraju, mimo to zmagają się z bolączkami z filtrami FAP. Zdobycie pułapów ilości emitowanych zanieczyszczonych spalin, dopuszczalnych przez normę EURO 6, potrzebuje działającego filtra cząstek stałych DPF. Oprócz atrakcji dla podróżnych pod Bernardówką znaleźć można warsztaty, parające się regeneracją DPF do samochodów Hino Motors. Dobór właściwego zakładu mechaniki w Bernardówce specjalizującego się w samochodach osobowych Hino Motors może być trudne, oraz jest żmudne. Tabela z cennikiem odnawiania filtrów DPF/FAP od Hino Motors dla Bernardówki umieszczono w części strony poniżej, nie ma przeszkód, by sprawdzić w tamtym cenniku, koszt za świadczone usługi regeneracji DPF. Serwis takich usług jak czyszczenie DPF i płukanie filtrów cząstek stałych dla pojazdów producenta Hino Motors, zlokalizować można w panelu bocznym naszej strony, i u mechanika w Bernardówce.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Bernardówce

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Bernardówce 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Bernardówce 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Bernardówce 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Bernardówce 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Bernardówce 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Bernardówce 1490
Wycinanie katalizatora SCR Hino Motors, usuwanie katalizatora SCR Hino Motors w Bernardówce 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Hino Motors w Bernardówce 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Bernardówce

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Bernardówce z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Bernardówce wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Bernardówka Długa KIL01F 54.288990/18.217520 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer