Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Bielsk

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Bielsku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr i katalizator robi się standardowym rozwiązaniem w samochodach osobowych Hino Motors z silnikiem na ropę, aczkolwiek część tę dotykają usterki, ale może w tym pomóc naprawa filtrów DPF w warsztacie samochodowym pod Bielskiem. Bielsk jest jednym z ośrodków, które spotyka problem w związku, z dużym odsetkiem emitowanych przez auta zanieczyszczeń w powietrzu Bielskowi, czemu słynny koncern Hino Motors usiłuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, korzystając z filtrów cząstek stałych FAP. Ażeby unikać komplikacji w użytkowaniu diesla Hino Motors, wypada okresowo czyścić katalizator, możliwość taka istnieje w warsztacie samochodowym pod Bielskowi. Diesle firmy Hino Motors cieszą się bardzo dobrymi rozwiązaniami w temacie obniżenia poziomu emisji gazów wydechowych. Hino Motors to pojazdy osobowe i ciężarowe, jakie są znane na terenie całego świata, mimo to borykają się z kwestią z filtrami FAP. Uzyskanie wyników ilości produkowanych gazów wydechowych, poprawnych według normy emisji spalin EURO 4, potrzebuje pracującego poprawnie DPF-a. Odszukanie wykwalifikowanego zakładu mechaniki samochodowej w Bielsku celującego w autach Hino Motors może być trudne, oraz jest żmudne. Cały szereg pojazdów osobowych w Bielsku to samochody użytkowe mające zainstalowany katalizator SCR, który nie może obejść się bez regeneracji. Odzyskiwanie niezawodności właściwości filtrów cząstek stałych w Bielsku dla aut Hino Motors jest bezproblemowe, albowiem technologia regeneracji wodnej zdołała trafić do Bielskowi. Z racji tego, że Hino Motors, tak jak każda inna marka potrzebuje do sprawnego funkcjonowania kompletnych katalizatorów zalecamy, żeby w Bielsku zadbać o FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Bielsku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Bielsku 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Bielsku 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Bielsku 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Bielsku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Bielsku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Bielsku 1490
Wycinanie filtra DPF Hino Motors, usuwanie filtra DPF Hino Motors w Bielsku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Hino Motors w Bielsku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Bielsku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Bielsku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Bielsku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Bielsk Płocka BSK01N 52.760509/23.179729 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer