Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Biskupiec

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Biskupcu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Biskupcu pojawiła się możliwość regenerowania filtrów cząstek stałych do samochodów osobowych Hino Motors z przyczyny obecności warsztatu mechaniki samochodowej z Biskupca. Najczęściej w przypadku podłożem uszkodzenia filtra FAP, ze stajni Hino Motors, bywa inne uszkodzenie, na przykład: uszkodzona turbosprężarka. Marce Hino Motors nie byłoby możliwe wytworzenie wymaganych do zrealizowania osiągów zawartości emitowanych zanieczyszczeń, bez instalacji filtrów cząstek stałych. Auta osobowe i ciężarowe znanego koncernu Hino Motors cechują się pierwszorzędnymi rozwiązaniami technologicznymi w zagadnieniu ograniczenia emisji spalin. FAP-y operują w nieprzeciętnie brudnych warunkach pracy, to jest w układzie redukcji emisji spalin, co sprawia, że po czasie następuje utrata wyników urządzenia. Typową bolączką, dotykającą pojazdy spod skrzydeł Hino Motors, zwykle, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik samozapłonowy, jest zaczopowany filtr DPF FAP. By uchronić się od przykrości w użytkowaniu auta Hino Motors, potrzeba niekiedy wyczyścić katalizator samochodowy, usługa jest dostępna w warsztacie samochodowym pod Biskupca. Mnóstwo aut w Biskupcu to samochody z silnikiem CRD wyposażone w filtr cząstek stałych DPF FAP, który musi się oddawać do czyszczenia. Serwis takich usług jak czyszczenie katalizatorów SCR albo regeneracja filtrów cząstek stałych dla samochodów Hino Motors, odszukać można na naszej stronie internetowej, albo w warsztacie w Biskupcu. Zrewaloryzowanie efektywności składowych filtrów cząstek stałych DPF w Biskupcu dla pojazdów producenta Hino Motors jest ogólnodostępne, bo regeneracja wodno-chemiczna trafiła do Biskupca.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Biskupcu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Biskupcu 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Biskupcu 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Biskupcu 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Biskupcu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Biskupcu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Biskupcu 1490
Wycinanie filtra FAP Hino Motors, usuwanie filtra FAP Hino Motors w Biskupcu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Hino Motors w Biskupcu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Biskupcu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Biskupcu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Biskupcu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Biskupiec 1 Maja BIS03N 53.864269/20.951771 Wyszukaj
Biskupiec Lipowa BIK01A 53.501499/19.351681 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer