Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Bolesław

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Bolesławiu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr i katalizator zmienia się w standardowe rozwiązanie w autach Hino Motors z silnikiem na ropę, jednak moduł ten dotykają usterki, z czym poradzić może sobie czyszczenie filtrów FAP w warsztacie pod Bolesławiem. DPF-y operują w bardzo trudnych warunkach, a mianowicie w samochodowym wydechu, co sprawia, że dochodzi do utraty parametrów urządzenia. Bolesław należy do ośrodków, które napotykają kłopot bezpośrednio związany, z ilością emitowanych zanieczyszczeń w powietrzu, czemu marka Hino Motors próbuje, zapobiegać, korzystając z filtrów cząstek stałych DPF. Prócz rozrywek dla przyjezdnych pod Bolesławiem odszukać można laboratoria warsztatowe, parające się czyszczeniem DPF FAP do aut osobowych i ciężarowych Hino Motors. Odnalezienie odpowiedniego warsztatu w Bolesławiu wyprofilowanego w samochodach Hino Motors może być skomplikowane, i jest mozolne. Zachowanie górnych osiągów zawartości emitowanych zanieczyszczonych spalin, dozwolonych normą emisji spalin EURO, wymaga pracującego poprawnie filtra cząstek stałych FAP/DPF. Nierzadko niedoskonałością, dotykającą samochody korporacji Hino Motors, zazwyczaj, gdy za napęd służy silnik wysokoprężny, jest brudny filtr DPF FAP. Hino Motors to auta osobowe i ciężarowe, które są słynne w całym kraju, niemniej jednak walczą z problemami z filtrami cząstek stałych. Ponieważ Hino Motors, zupełnie jak inne maszyny potrzebuje do sprawnej pracy nienaruszonych katalizatorów samochodowych warto wspomnieć, by w Bolesławiu zadbać o katalizator. Tabela z cenami odnawiania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami marki Hino Motors dla Bolesławia ulokowano poniżej, da się sprawdzić w tej tabeli, ile trzeba zapłacić za przeprowadzenie regeneracji DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Bolesławiu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Bolesławiu 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Bolesławiu 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Bolesławiu 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Bolesławiu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Bolesławiu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Bolesławiu 1490
Wycinanie katalizatora SCR Hino Motors, usuwanie katalizatora SCR Hino Motors w Bolesławiu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Hino Motors w Bolesławiu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Bolesławiu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Bolesławiu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Bolesławiu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Bolesław Wyzwolenia 1H BLL01G 50.305569/19.478140 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer