Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Bolewice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Bolewicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Bolewicach pojawiła się sposobność regenerowania filtrów cząstek stałych FAP do aut osobowych Hino Motors dzięki funkcjonowania laboratorium warsztatu z Bolewic. Oprócz niespodzianek dla wizytujących pod Bolewicami odszukać można zakłady, trudniące się regeneracją filtrów cząstek stałych do pojazdów osobowych i ciężarowych Hino Motors. Marce Hino Motors mogłoby nie powieść się utrzymanie oczekiwanych górnych pułapów ilości produkowanych zanieczyszczonych spalin, bez skorzystania z katalizatorów samochodowych. Dobór adekwatnego mechanika samochodowego w Bolewicach wyspecjalizowanego w pojazdach Hino Motors może dostarczyć problemów, oraz jest pracochłonne. Generowanie wyników ilości emitowanych zanieczyszczeń, dopuszczalnych przez normę emisji spalin EURO, potrzebuje pracującego poprawnie reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. Hino Motors to samochody osobowe i ciężarowe, jakie cieszą się uznaniem na terenie całego świata, mimo to biedzą się z trudnościami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Filtry DPF FAP zbudowane są z ceramicznego wnętrza, a także metalowego korpusu, z tego też powodu filtry cząstek stałych DPF FAP zapychają się sadzą i konieczne jest czyszczenie, zalecamy zatem współpracę z Bolewicami. Bolewice należy do centrów, które spotyka problem w związku, z dużą ilością wyemitowanych cząstek stałych w powietrzu Bolewic, czemu znana marka Hino Motors dąży aby, zapobiegać, z pomocą filtrów FAP. Odnajdź swój zakład, którego specjalnością jest Hino Motors w Bolewicach, dzięki wyszukiwarce po prawej stronie. Lista cennika odnawiania elementów katalizatorów samochodowych z Hino Motors dla Bolewic zamieszczono niżej, można odszukać na tamtej liście, ceny za przeprowadzenie płukania filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Bolewicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Bolewicach 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Bolewicach 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Bolewicach 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Bolewicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Bolewicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Bolewicach 1490
Wycinanie katalizatora SCR Hino Motors, usuwanie katalizatora SCR Hino Motors w Bolewicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Hino Motors w Bolewicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Bolewicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Bolewicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Bolewicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Bolewice Szkolna BLC01N 52.397511/16.119850 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer