Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Buczkowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Buczkowicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Buczkowicach jest opcja czyszczenia reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami do aut osobowych Hino Motors dzięki obecności laboratorium warsztatu z Buczkowic. Pojazdy osobowe i ciężarowe z symbolem Hino Motors mogą się pochwalić wyjątkowymi układami w temacie zmniejszania zawartości emitowanych cząstek stałych. Zachowanie maksymalnych pułapów poziomu produkcji gazów wydechowych, dozwolonych przez normę emisji spalin, koniecznie wymaga przygotowanego filtra DPF. Duża część pojazdów w Buczkowicach to samochody z silnikiem dCi posiadający zainstalowany filtr DPF, który nie może obejść się bez czyszczenia. Hino Motors to osobowe i ciężarowe diesle, jakie są popularne w całym kraju, mimo to zmagają się ze strapieniem z filtrami FAP. Oprócz rozrywek dla turystów w Buczkowicach odnaleźć można warsztaty samochodowe, parające się regeneracją FAP do pojazdów Hino Motors. Buczkowice jest jednym z centrów, które biją na alarm związany, z dużym procentem wyemitowanych cząstek stałych w powietrzu atmosferycznym, czemu słynny koncern Hino Motors próbuje, zapobiegać, korzystając z filtrów FAP. Dobranie właściwego zakładu mechaniki samochodowej w Buczkowicach wyprofilowanego w samochodach Hino Motors może być nieproste, a także jest pracochłonne. Zrewaloryzowanie niezawodności części wchodzących w skład filtrów FAP w Buczkowicach dla samochodów producenta Hino Motors jest ogólnodostępne, bo regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem trafiła do Buczkowic. Taryfikator usług czyszczenia filtrów cząstek stałych FAP/DPF wymontowanych z Hino Motors dla Buczkowic znajduje się w poniższej sekcji, można porównać w tamtym cenniku, ceny za wykonanie usługi płukania filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Buczkowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Buczkowicach 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Buczkowicach 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Buczkowicach 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Buczkowicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Buczkowicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Buczkowicach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Hino Motors, usuwanie filtra cząstek stałych Hino Motors w Buczkowicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Hino Motors w Buczkowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Buczkowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Buczkowicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Buczkowicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Buczkowice Lipowska BUC01N 49.726841/19.067770 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer