Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Bukowno

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Bukownie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Bukowno cieszy się sławą z powodu warsztatu samochodowego trudniącego się oczyszczaniem filtrów do samochodów osobowych i ciężarowych spod znaku Hino Motors. Prócz niespodzianek turystycznych w Bukownie znaleźć można laboratoria warsztatowe, parające się regeneracją filtrów cząstek stałych do pojazdów Hino Motors. Znalezienie odpowiedniego zakładu mechaniki w Bukownie przodującego w autach osobowych Hino Motors może być skomplikowane, jak również jest żmudne. Mnóstwo pojazdów w Bukownie to samochody z silnikiem MultiJet posiadający zainstalowany filtr FAP, który nie może obejść się bez odnawiania. Standardową wadą, z którą zmagają się pojazdy korporacji Hino Motors, przede wszystkim, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany zanieczyszczeniami katalizator. Bukowno jest jednym z miast, jakie mają problem powiązany, z zawartością wyemitowanych cząstek stałych w atmosferze, czemu znana firma Hino Motors usiłuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, dzięki obecności filtrów FAP. Generowanie górnych limitów emisji gazów spalinowych, dozwolonych przez EURO 5, domaga się działającego sprawnie katalizatora SCR. Pojazdy znanej marki Hino Motors znamionują się wybitnymi mechanizmami pracy w temacie ograniczania emisji gazów wydechowych. Ponieważ Hino Motors, równorzędnie jak inne samochody koniecznie wymaga do nienagannego funkcjonowania nienaruszonych filtrów DPF/FAP dlatego też warto nadmienić, by w Bukownie zwrócić uwagę na filtr DPF. Przywrócenie możliwości właściwości filtrów cząstek stałych FAP w Bukownie dla samochodów Hino Motors jest ogólnodostępne, bo regeneracja wodna trafiła do Bukowna.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Bukownie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Bukownie 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Bukownie 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Bukownie 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Bukownie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Bukownie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Bukownie 1490
Wycinanie filtra DPF Hino Motors, usuwanie filtra DPF Hino Motors w Bukownie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Hino Motors w Bukownie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Bukownie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Bukownie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Bukownie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Bukowno Skałka Szkolna BUK01ML 50.267479/19.463770 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer