Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Chodecz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Chodczu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Chodecz słynie z laboratorium zajmującego się myciem katalizatorów samochodowych do aut osobowych wytwórcy Hino Motors. Osobówki spod znaku Hino Motors mogą się pochwalić bardzo dobrymi rozwiązaniami technologicznymi w temacie obniżania zawartości emitowanych zanieczyszczeń. Wyszukanie profesjonalnego warsztatu mechaniki w Chodczu przodującego w samochodach osobowych Hino Motors może dostarczyć problemów, jak również jest pracochłonne. Znanej marce Hino Motors nie byłoby możliwe wytwarzanie wymaganych do zrealizowania pułapów poziomu produkcji cząstek stałych, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów FAP. Chodecz jest jednym z centrów, które spotyka problem mający związek, z dużym procentem emitowanych przez samochody zanieczyszczeń w miejskim powietrzu Chodcza, czemu znana marka Hino Motors usiłuje, prewencyjnie zapobiegać, za pomocą filtrów cząstek stałych DPF. Hino Motors to pojazdy, jakie cieszą się sławą na całym świecie, ale zmagają się z bolączkami z filtrami FAP. Żeby zabezpieczyć się od trudności w użytkowaniu diesla Hino Motors, potrzeba okazjonalnie przepalać filtr i katalizator, usługa jest dostępna w laboratorium pod Chodcza. Nagminnie źródłem zatkanego filtra cząstek stałych, z symbolem Hino Motors, zdarza się inny mankament, jeden z nich to: niesprawny układ wtryskiwaczy Common Rail. Cennik mycia filtrów cząstek stałych FAP/DPF wymontowanych z Hino Motors dla Chodcza można znaleźć poniżej, należy porównać na tej liście, na jaki koszt trzeba się przygotować za wykonanie usługi płukania DPF. Dobierz swój zakład, który jest specjalistą od Hino Motors w Chodczu, dzięki naszej wyszukiwarce na panelu po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Chodczu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Chodczu 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Chodczu 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Chodczu 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Chodczu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Chodczu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Chodczu 1490
Wycinanie katalizatora Hino Motors, usuwanie katalizatora Hino Motors w Chodczu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Hino Motors w Chodczu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Chodczu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Chodczu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Chodczu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Chodecz Plac Tadeusza Kościuszki CDC01A 52.404991/19.025280 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer