Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Chrzczany

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Chrzczanach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Chrzczanach pojawiła się szansa czyszczenia reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami do samochodów Hino Motors dzięki funkcjonowania laboratorium warsztatu samochodowego z Chrzczan. Pojazdy korporacji Hino Motors odznaczają się wyjątkowymi mechanizmami w zakresie zmniejszenia produkcji spalin. Chrzczany jest jednym z centrów, które dotyka kłopot w związku, z dużym procentem produkowanych zanieczyszczeń w atmosferze, czemu firma Hino Motors stara się, przeciwdziałać, za pomocą obecności filtrów FAP. Korporacji Hino Motors niemożliwe byłoby wytworzenie oczekiwanych maksymalnych limitów poziomu emisji gazów wydechowych, bez montażu filtrów cząstek stałych DPF. Uzyskanie wyników produkcji gazów spalinowych, dozwolonych przez emisji spalin EURO 5, koniecznie wymaga przygotowanego katalizatora SCR. Niemało pojazdów w Chrzczanach to auta z turbosprężarką posiadające zamontowany filtr DPF, który nie może obejść się bez regeneracji. Ażeby zabezpieczyć się od trudności przy prowadzeniu samochodu Hino Motors, należy co pewien czas przeczyścić filtr DPF FAP, jest to możliwe w warsztacie mechaniki samochodowej pod Chrzczan. Hino Motors to diesle, jakie są znane na terenie całego świata, jednakże borykają się z trudnościami z filtrami DPF. Przywrócenie efektywności składowych reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami w Chrzczanach dla aut producenta Hino Motors jest bezproblemowe, dlatego, że regeneracja metodą wodną zdołała dotrzeć do Chrzczan. Z racji tego, że Hino Motors, zupełnie jak inni producenci potrzebuje do właściwego działania nienaruszonych filtrów cząstek stałych DPF dlatego też zalecamy, żeby w Chrzczanach zwrócić uwagę na katalizator SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Chrzczanach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Chrzczanach 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Chrzczanach 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Chrzczanach 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Chrzczanach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Chrzczanach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Chrzczanach 1490
Wycinanie filtra FAP Hino Motors, usuwanie filtra FAP Hino Motors w Chrzczanach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Hino Motors w Chrzczanach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Chrzczanach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Chrzczanach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Chrzczanach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Chrzczany Chrzczany 5A POP-CRZ1 52.219139/20.353420 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer