Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Cieszków

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Cieszkowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF robi się standardem w autach osobowych Hino Motors z silnikiem na ropę, pomimo że część ta zużywa się, co może rozwiązać naprawa filtrów DPF w warsztatowym laboratorium pod Cieszkowem. Z reguły sprawcą zaczopowania filtra DPF, korporacji Hino Motors, zdarza się inne wybrakowanie, np. Uszkodzenie tłoków lub pierścieni. Zwykłą słabością, z jaką męczą się osobówki spod skrzydeł Hino Motors, przede wszystkim, posiadające silnik samozapłonowy, jest zabrudzony sadzą filtr cząstek stałych. Oprócz atrakcji dla przyjezdnych pod Cieszkowem zlokalizować można zakłady, zajmujące się naprawą FAP do samochodów osobowych Hino Motors. Zdobycie maksymalnych wartości ilości produkowanych gazów wydechowych, dopuszczonych normą emisji spalin, domaga się sprawnego katalizatora. Niemało samochodów osobowych w Cieszkowie to samochody z silnikiem TDI posiadające DPF, który wymaga mycia. Filtry FAP stworzone są ze skomplikowanej ceramiki, jak również metalowej osłony, co wywołuje, że filtry DPF FAP wypełniają się zanieczyszczeniami i konieczne jest czyszczenie, zachwalamy tym samym firmę pod Cieszkowem. Cieszków należy do centrów, które dotyka kłopot powiązany, z dużą zawartością procentową tlenków azotu NOx w powietrzu Cieszkowa, czemu słynna firma Hino Motors stara się, profilaktycznie przeciwstawiać się, korzystając z filtrów cząstek stałych. Dlatego że Hino Motors, tak jak inne auta potrzebuje do sprawnej pracy niezepsutych filtrów cząstek stałych FAP/DPF dlatego też polecamy w Cieszkowie przyjrzeć się jaki stan ma nasz filtr FAP. Dobierz warsztat, który zajmuje się Hino Motors w Cieszkowie, za pomocą wyszukiwarki w prawej kolumnie naszej strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Cieszkowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Cieszkowie 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Cieszkowie 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Cieszkowie 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Cieszkowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Cieszkowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Cieszkowie 1490
Wycinanie katalizatora Hino Motors, usuwanie katalizatora Hino Motors w Cieszkowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Hino Motors w Cieszkowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Cieszkowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Cieszkowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Cieszkowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Cieszków Ludwika Waryńskiego CIK01E 51.629890/17.358700 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer