Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Ciężkowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Ciężkowicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator SCR robi się standardowym rozwiązaniem w pojazdach Hino Motors z silnikiem wysokoprężnym, lecz komponent ten dotykają usterki, ale może w tym pomóc czyszczenie FAP w warsztacie mechaniki samochodowej pod Cięzkowicami. Sporo samochodów w Ciężkowicach to pojazdy z silnikiem dCi mające zainstalowany filtr cząstek stałych, który musi się oddawać do odnawiania. Znalezienie specjalistycznego zakładu w Ciężkowicach wyprofilowanego w pojazdach osobowych Hino Motors może być niełatwe, jak również jest pracochłonne. Osobowe i ciężarowe diesle spod znaku Hino Motors mogą się poszczycić dobrymi mechanizmami pracy w sprawie obniżania ilości produkowanych gazów wydechowych. Najczęściej w przypadku źródłem usterki katalizatora samochodowego, z symbolem Hino Motors, staje się inna usterka, doskonałym przykładem jest: niesprawna pompa Common Rail. Firmie Hino Motors mogłoby nie powieść się osiągnięcie żądanych przez normy osiągów poziomu produkcji zanieczyszczeń, bez skorzystania z filtrów DPF/FAP. Oprócz atrakcji dla turystów w Ciężkowicach znaleźć można warsztaty, trudniące się czyszczeniem katalizatorów SCR do pojazdów osobowych i ciężarowych Hino Motors. Ciężkowice jest jednym z centrów, które biją na alarm bezpośrednio związany, z zawartością smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w powietrzu, czemu słynny producent Hino Motors usiłuje, zapobiegać, za pomocą obecności filtrów cząstek stałych. Usługi takie jak czyszczenie FAP czy regeneracja katalizatorów SCR dla marki Hino Motors, zlokalizować można po prawej stronie, czy u mechanika w Ciężkowicach. Dobierz swojego mechanika samochodowego, którego specjalnością jest Hino Motors w Ciężkowicach, dzięki naszej wyszukiwarce po prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Ciężkowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Ciężkowicach 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Ciężkowicach 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Ciężkowicach 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Ciężkowicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Ciężkowicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Ciężkowicach 1490
Wycinanie katalizatora Hino Motors, usuwanie katalizatora Hino Motors w Ciężkowicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Hino Motors w Ciężkowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Ciężkowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Ciężkowicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Ciężkowicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Ciężkowice Miasto Świętego Floriana CIZ01G 49.785069/20.973339 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer