Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Ćmielów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Ćmielowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator SCR staje się standardem w autach Hino Motors z silnikiem napędzanym dieslem, aczkolwiek część tą dotykają usterki, z czym pomóc może naprawa filtrów FAP w warsztacie samochodowym pod Ćmielowem. Filtry DPF FAP stworzone są ze skomplikowanej ceramiki, oraz metalowego korpusu, co sprawia, że FAP-y wypełniają się sadzą i potrzebna jest regeneracja, polecamy warsztat w Ćmielowie. Znanemu producentowi Hino Motors mogłoby nie powieść się wyprodukowanie spodziewanych maksymalnych wyników zawartości produkowanych gazów wydechowych, bez instalacji filtrów cząstek stałych FAP. Hino Motors to samochody, które cieszą się uznaniem na terenie całej Polski, lecz biedzą się z problemami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Nagminnie podłożem usterki filtra FAP, znanego koncernu Hino Motors, staje się inne niedociągnięcie, np. Uszkodzone oringi wtryskiwaczy. Typową usterką, jaka dotyka diesle znanego koncernu Hino Motors, przede wszystkim, gdy zamontowany jest silnik diesla, jest zapchany sadzą filtr FAP. Dobranie specjalistycznego zakładu mechaniki w Ćmielowie specjalizującego się w samochodach Hino Motors może przysporzyć problemów, jak również jest długotrwałe. Filtry cząstek stałych DPF FAP pracują w bardzo zanieczyszczonym środowisku, a mianowicie w wydechu, co wywołuje, że dochodzi do spadku właściwości części. Zrewaloryzowanie kondycji części wchodzących w skład filtrów DPF w Ćmielowie dla samochodów producenta Hino Motors jest bezproblemowe, ponieważ regeneracja wodno-chemiczna zawędrowała do Ćmielowa. Z racji tego, że Hino Motors, równorzędnie jak inni producenci wymaga do właściwej pracy nienaruszonych filtrów DPF dlatego też warto nadmienić, by w Ćmielowie wziąć pod skrzydła FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Ćmielowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Ćmielowie 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Ćmielowie 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Ćmielowie 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Ćmielowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Ćmielowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Ćmielowie 1490
Wycinanie filtra FAP Hino Motors, usuwanie filtra FAP Hino Motors w Ćmielowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Hino Motors w Ćmielowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Ćmielowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Ćmielowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Ćmielowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Ćmielów Wióry Sandomierska CMI01G 50.886459/21.530519 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer