Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Damasławek

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Damasławku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Damasławku znajduje się możliwość naprawy katalizatorów samochodowych do aut osobowych Hino Motors z powodu obecności warsztatu mechaniki samochodowej z Damasławka. Osiągnięcie limitów produkcji spalin, dopuszczonych normą emisji spalin EURO 5, potrzebuje działającego sprawnie filtra DPF. Często słabością, z jaką zmagają się pojazdy osobowe i ciężarowe z symbolem Hino Motors, przede wszystkim, gdy zamontowany jest silnik diesla, jest zapchany zanieczyszczeniami filtr DPF FAP. By ustrzec się od komplikacji podczas prowadzenia samochodu Hino Motors, trzeba czasem przepalać katalizator samochodowy, jest to dostępne u mechanika pod Damasławka. Katalizatory SCR wykonują pracę w nadzwyczaj zanieczyszczonym środowisku, to jest w samochodowym wydechu, co wywołuje, że następuje utrata osiągów podzespołu. Diesle znanego koncernu Hino Motors wyróżniają się doskonałymi aparaturami w zagadnieniu ograniczania poziomu emisji spalin. Katalizatory utworzone są z ceramiki, oraz osłony z metalu, co sprawia, że katalizatory wypełniają się i wymagają czyszczenia, polecamy zatem warsztat z Damasławka. Nagminnie źródłem zapchanego katalizatora samochodowego, firmy Hino Motors, trafia się inny problem, za przykład może posłużyć: niewłaściwy stan turbosprężarki. Znajdź swój zakład, który poradzi sobie z Twoim Hino Motors w Damasławku, przy użyciu wyszukiwarki na panelu po prawej stronie. Zregenerowanie wydolności części wchodzących w skład filtrów FAP w Damasławku dla aut Hino Motors jest bezproblemowe, ponieważ regeneracja hydrochemiczna zdołała trafić do Damasławka.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Damasławku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Damasławku 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Damasławku 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Damasławku 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Damasławku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Damasławku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Damasławku 1490
Wycinanie katalizatora SCR Hino Motors, usuwanie katalizatora SCR Hino Motors w Damasławku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Hino Motors w Damasławku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Damasławku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Damasławku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Damasławku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Damasławek Żnińska DMS01N 52.837959/17.507160 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer