Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Dęblin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Dęblinie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF staje się standardem w autach osobowych Hino Motors z silnikiem samozapłonowym, ale część tę dotykają usterki, ale może w tym pomóc czyszczenie filtrów DPF w laboratorium warsztatu pod Dęblinem. Dęblin jest jednym z miast, które mają problem związany, z dużą zawartością procentową smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w atmosferze, czemu słynny producent Hino Motors dąży aby, przeciwdziałać, dzięki obecności katalizatorów samochodowych. Filtry DPF FAP trudnią się pracą w wyjątkowo obciążonym środowisku pracy, a więc w wydechu, co jest powodem, że następuje spadek osiągów części. By uchronić się przed dużą ilością problemów podczas prowadzenia diesla Hino Motors, przydaje się co jakiś czas przeczyścić katalizator, usługa jest dostępna w laboratorium warsztatu pod Dęblina. Odszukanie wykwalifikowanego zakładu mechaniki w Dęblinie wyspecjalizowanego w samochodach osobowych Hino Motors może dostarczyć problemów, oraz jest pracochłonne. Zachowanie maksymalnych pułapów produkcji zanieczyszczonych spalin, dopuszczalnych według normy emisji spalin EURO 5, koniecznie wymaga sprawnego filtra cząstek stałych FAP. Zazwyczaj słabością, z jaką biedzą się samochody osobowe i ciężarowe spod skrzydeł Hino Motors, przede wszystkim, gdy wykorzystywany jest silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany filtr FAP. Cały szereg pojazdów osobowych w Dęblinie to pojazdy z silnikiem na ropę mające zainstalowany katalizator, który nie może obejść się bez mycia. Ze względu fakt, że Hino Motors, równorzędnie jak inne maszyny koniecznie potrzebuje do nienagannego funkcjonowania nienaruszonych filtrów cząstek stałych dlatego też zalecamy w Dęblinie zaopiekować się elementem, jakim jest filtr FAP. Lista cennika regenerowania filtrów FAP od Hino Motors dla Dęblina wstawiono niżej, da się sprawdzić w tamtej tabeli, ile zapłacić będzie trzeba za przeprowadzenie naprawy DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Dęblinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Dęblinie 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Dęblinie 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Dęblinie 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Dęblinie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Dęblinie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Dęblinie 1490
Wycinanie katalizatora Hino Motors, usuwanie katalizatora Hino Motors w Dęblinie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Hino Motors w Dęblinie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Dęblinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Dęblinie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Dęblinie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Dęblin Starówka Niepodległości DBE01A 51.562920/21.868219 Wyszukaj
Dęblin Osiedle Wiślana Stężycka DBE01N 51.566299/21.831699 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer