Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Dobroszyce

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Dobroszycach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Dobroszyce odznacza się obecnością warsztatu mechaniki samochodowej zajmującego się naprawianiem katalizatorów samochodowych do aut korporacji Hino Motors. Marce Hino Motors nie byłoby możliwe osiągnięcie oczekiwanych maksymalnych limitów ilości produkowanych cząstek stałych, bez zastosowania katalizatorów samochodowych. Zdobycie maksymalnych wartości ilości emitowanych gazów spalinowych, dopuszczonych normą emisji spalin EURO 6, koniecznie potrzebuje sprawnie pracującego FAP-a. Główną bolączką, z jaką męczą się pojazdy osobowe i ciężarowe znanego koncernu Hino Motors, przede wszystkim, wykorzystujące silnik diesla, jest zapchany sadzą filtr FAP. Pojazdy osobowe i ciężarowe wytwórcy Hino Motors mogą się poszczycić pierwszorzędnymi sposobami w temacie zredukowania zawartości emitowanych gazów wydechowych. Niemało samochodów osobowych w Dobroszycach to pojazdy z silnikiem CRDi mające zamontowany katalizator SCR, który wymaga odnawiania elementów. Wyszukanie profesjonalnego zakładu w Dobroszycach wyprofilowanego w samochodach Hino Motors może być skomplikowane, a także jest długotrwałe. Filtry DPF FAP utworzone są ze skomplikowanego wkładu, i korpusu z metalu, przez co DPF-y wypełniają się sadzą i konieczna jest naprawa, polecamy zatem warsztat w Dobroszycach. Ponieważ Hino Motors, zupełnie jak inne samochody potrzebuje do sprawnej pracy sprawnych katalizatorów samochodowych dlatego też zalecamy, żeby w Dobroszycach wziąć pod skrzydła filtr i katalizator. Świadczone usługi takie jak czyszczenie filtrów cząstek stałych jak też płukanie DPF dla samochodów producenta Hino Motors, można znaleźć na stronie, jak też w laboratorium warsztatu w Dobroszycach.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Dobroszycach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Dobroszycach 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Dobroszycach 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Dobroszycach 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Dobroszycach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Dobroszycach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Dobroszycach 1490
Wycinanie filtra FAP Hino Motors, usuwanie filtra FAP Hino Motors w Dobroszycach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Hino Motors w Dobroszycach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Dobroszycach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Dobroszycach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Dobroszycach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Dobroszyce Wesoła DBS01G 51.263950/17.337790 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer