Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Dolice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Dolicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

W Dolicach pojawiła się sposobność mycia filtrów DPF/FAP do pojazdów Hino Motors z racji działalności warsztatu samochodowego z Dolic. Dolice należy do centrów, które dotyka kłopot w związku, z dużą zawartością procentową szkodliwych zanieczyszczeń w miejskim powietrzu Dolic, czemu znana marka Hino Motors dąży aby, prewencyjnie zapobiegać, za sprawą obecności filtrów FAP. Znanej korporacji Hino Motors mogłoby nie powieść się zdobycie niezbędnych do spełnienia pułapów poziomu produkcji gazów spalinowych, bez wykorzystania filtrów cząstek stałych FAP. Najczęściej w przypadku sprawcą zatkanego filtra cząstek stałych FAP/DPF, korporacji Hino Motors, staje się inny defekt, dla przykładu: uszkodzony zawór EGR. Ażeby uchronić się przed dużą ilością trudności w użytkowaniu diesla Hino Motors, należy okresowo czyścić filtr DPF, jest to udostępnione w warsztacie samochodowym pod Dolic. Filtry cząstek stałych DPF FAP pracują w nadzwyczaj zanieczyszczonym środowisku, a mianowicie w samochodowym wydechu, co jest przyczyną tego, że po czasie następuje spadek osiągów części. Hino Motors to osobówki, które są uznane w całym kraju, lecz zmagają się z trudnościami z filtrami cząstek stałych. Zdobycie maksymalnych pułapów emisji spalin, poprawnych dla normy emisji spalin EURO 4, wymaga niezawodnego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. Lista cenowa regeneracji filtrów cząstek stałych DPF wymontowanych z Hino Motors dla Dolic znajduje się w części strony poniżej, istnieje możliwość by znaleźć na tej liście, na jaki koszt trzeba się przygotować za usługi naprawy katalizatorów. Przywrócenie wydolności części wchodzących w skład filtrów cząstek stałych DPF w Dolicach dla pojazdów Hino Motors jest łatwe, albowiem regeneracja hydrotermiczna zdołała trafić do Dolic.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Dolicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Dolicach 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Dolicach 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Dolicach 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Dolicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Dolicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Dolicach 1490
Wycinanie katalizatora SCR Hino Motors, usuwanie katalizatora SCR Hino Motors w Dolicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Hino Motors w Dolicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Dolicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Dolicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Dolicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Dolice Kolejowa DLC01N 53.198528/15.207040 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer