Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Dolsk

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Dolsku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Dolsku jest szansa regenerowania filtrów cząstek stałych do samochodów osobowych i ciężarowych Hino Motors z przyczyny działalności laboratorium z Dolska. Katalizatory samochodowe chodzą w niewiarygodnie brudnym środowisku pracy, a konkretnie w samochodowym wydechu, co jest przyczyną tego, że po czasie następuje spadek osiągów podzespołu. Słynnej marce Hino Motors nie powiodło się uzyskanie niezbędnych do spełnienia pułapów emisji zanieczyszczeń, bez instalacji katalizatorów. Pojazdy z symbolem Hino Motors cechują się świetnymi rozwiązaniami technologicznymi w zakresie obniżenia zawartości emitowanych cząstek stałych. Duża część pojazdów w Dolsku to samochody z silnikiem na ropę posiadające FAP, który musi się oddawać do płukania. Częstą bolączką, która dotyka diesle znanego koncernu Hino Motors, zwykle, gdy zamontowany jest silnik diesla, jest zapchany sadzą katalizator SCR. Oprócz rozrywek dla wizytujących pod Dolskiem odnaleźć można warsztaty samochodowe, trudniące się płukaniem filtrów cząstek stałych do samochodów Hino Motors. Dolsk jest jednym z centrów, które dotyka problem bezpośrednio związany, z dużą ilością tlenków azotu NOx w powietrzu, czemu producent Hino Motors usiłuje, prewencyjnie zapobiegać, za sprawą obecności katalizatorów samochodowych. Wykaz cen regeneracji filtrów cząstek stałych FAP/DPF marki Hino Motors dla Dolska zamieściliśmy poniżej tego tekstu, istnieje możliwość by odszukać w tamtym cenniku, ceny za wykonanie płukania katalizatorów. Ponieważ Hino Motors, niczym inne samochody koniecznie wymaga do właściwej pracy nieuszkodzonych filtrów cząstek stałych FAP dlatego też zalecamy w Dolsku przyjrzeć się jaki stan ma nasz FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Dolsku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Dolsku 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Dolsku 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Dolsku 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Dolsku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Dolsku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Dolsku 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Hino Motors, usuwanie filtra cząstek stałych Hino Motors w Dolsku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Hino Motors w Dolsku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Dolsku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Dolsku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Dolsku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Dolsk Gostyńskie Przedmieście Podgórna DOL01A 51.986809/17.062889 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer