Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Felicjanów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Felicjanowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator SCR staje się standardem w pojazdach Hino Motors z silnikiem wysokoprężnym, jednakże moduł ten zużywa się, co może rozwiązać czyszczenie filtrów FAP w laboratorium warsztatu pod Felicjanowem. FAP-y chodzą w nadzwyczaj skomplikowanym środowisku, a konkretnie w układzie wydechowym, w wyniku czego po czasie dochodzi do utraty parametrów urządzenia. Prócz rozrywek dla będących przejazdem w Felicjanowie znaleźć można warsztaty mechaniki samochodowej, parające się naprawą FAP do aut osobowych Hino Motors. Duża część pojazdów w Felicjanowie to pojazdy z silnikiem na ropę posiadające zamontowany filtr DPF FAP, który dopomina się płukania. Aby ustrzec się od przykrości w pracy pojazdu Hino Motors, trzeba niekiedy czyścić filtr cząstek stałych, jest to dostępne w warsztacie mechaniki samochodowej pod Felicjanowa. Hino Motors to pojazdy osobowe i ciężarowe, które cieszą się renomą na terenie całej Polski, jednak stykają się z trudnościami z filtrami FAP. Zdobycie wyników ilości emitowanych zanieczyszczonych spalin, poprawnych według normy emisji spalin EURO, wymaga funkcjonującego filtra cząstek stałych FAP. Felicjanów należy do miast, które mają kłopot związany, z dużym odsetkiem smogu w powietrzu, czemu słynna firma Hino Motors stara się, przeciwstawiać się, z pomocą filtrów DPF. Namierz swojego mechanika, który poradzi sobie z Twoim Hino Motors w Felicjanowie, przy użyciu wyszukiwarki po prawej stronie. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie katalizatorów SCR i płukanie katalizatorów dla samochodów marki Hino Motors, znaleźć można w panelu po prawej, i w laboratorium warsztatu w Felicjanowie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Felicjanowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Felicjanowie 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Felicjanowie 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Felicjanowie 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Felicjanowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Felicjanowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Felicjanowie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Hino Motors, usuwanie katalizatora SCR Hino Motors w Felicjanowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Hino Motors w Felicjanowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Felicjanowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Felicjanowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Felicjanowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Felicjanów Jagiellońska WLD01N 52.100269/18.468920 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer