Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Gdów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Gdowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Gdowie istnieje możliwość płukania filtrów DPF do samochodów osobowych i ciężarowych Hino Motors dzięki funkcjonowania warsztatu z Gdowa. Hino Motors to samochody osobowe i ciężarowe, które są znane na terenie całej Polski, jednak zmagają się z problemami z katalizatorami. Pojazdy osobowe i ciężarowe ze stajni Hino Motors cechują się nieprzeciętnymi narzędziami w temacie zmniejszenia ilości produkowanych zanieczyszczonych spalin. Słynnej firmie Hino Motors nie udałoby się utrzymanie niezbędnych do spełnienia limitów zawartości produkowanych spalin, bez wykorzystania katalizatorów. Katalizatory chodzą w niewiarygodnie ciężkim środowisku, a dokładnie w rurze wydechowej, w wyniku czego następuje spadek osiągów urządzenia. Ażeby uchronić się przed dużą ilością utrudnień z pracą auta Hino Motors, przydaje się czasem czyścić filtr DPF FAP, możliwość taka istnieje w laboratorium pod Gdowa. Nieraz powodem uszkodzenia filtra cząstek stałych, z logo Hino Motors, zdarza się inne uszkodzenie, czego dobrym przykładem jest: niesprawna pompa Common Rail. Filtry FAP składają się z aktywnego chemicznie wkładu, a także metalowej osłony, z tego też powodu filtry DPF zaczopowują się zanieczyszczeniami i potrzebują regeneracji, zalecamy pracownię w Gdowie. Dlatego że Hino Motors, niczym inni producenci koniecznie potrzebuje do nienagannego działania niezepsutych filtrów cząstek stałych dlatego też warto nadmienić, by w Gdowie wziąć pod skrzydła filtr cząstek stałych DPF FAP. Znajdź swojego mechanika samochodowego, który naprawi Twój samochód marki Hino Motors w Gdowie, dzięki naszej wyszukiwarce po prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Gdowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Gdowie 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Gdowie 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Gdowie 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Gdowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Gdowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Gdowie 1490
Wycinanie filtra FAP Hino Motors, usuwanie filtra FAP Hino Motors w Gdowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Hino Motors w Gdowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Gdowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Gdowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Gdowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Gdów Krakowska POP-GDW1 49.910809/20.196640 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer