Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Głogówek

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Głogówku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator SCR robi się standardem w autach Hino Motors z silnikiem wysokoprężnym, jednakże moduł ten dotykają usterki, co rozwiązać może regeneracja filtrów FAP u mechanika pod Głogówkiem. Prócz atrakcji dla turystów w Głogówku odszukać można laboratoria warsztatowe, trudniące się naprawą filtrów cząstek stałych do pojazdów osobowych Hino Motors. Filtry DPF składają się z ceramicznego wkładu, jak również metalowej osłony, przez co filtry cząstek stałych zaczopowują się zanieczyszczeniami i potrzebna jest regeneracja, polecamy zatem usługi z Głogówka. Znanej firmie Hino Motors nie powiodłoby się wytworzenie spodziewanych maksymalnych wartości emisji gazów spalinowych, bez zastosowania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Diesle znanej marki Hino Motors wyróżniają się wyjątkowymi narzędziami w zagadnieniu obniżenia produkcji cząstek stałych. Zdobycie maksymalnych limitów emisji cząstek stałych, poprawnych dla normy emisji spalin EURO, koniecznie wymaga jednego podzespołu, a mianowicie FAP-a. By zabezpieczyć się od trudności w pracy diesla Hino Motors, trzeba co pewien czas przepalać filtr DPF FAP, usługa jest świadczona w laboratorium pod Głogówka. Głogówek jest jednym z ośrodków, które dotyka problem bezpośrednio związany, z ilością wyemitowanych cząstek stałych w powietrzu atmosferycznym, czemu znany koncern Hino Motors stara się, zapobiegać, ze wsparciem filtrów cząstek stałych FAP. Zregenerowanie efektywności elementów filtrów DPF/FAP w Głogówku dla aut Hino Motors jest łatwe, bowiem regeneracja wodna zawędrowała do Głogówka. Odnajdź swój zakład, który naprawia samochody marki Hino Motors w Głogówku, dzięki naszej wyszukiwarce w prawej kolumnie naszej strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Głogówku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Głogówku 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Głogówku 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Głogówku 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Głogówku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Głogówku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Głogówku 1490
Wycinanie filtra FAP Hino Motors, usuwanie filtra FAP Hino Motors w Głogówku 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Hino Motors w Głogówku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Głogówku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Głogówku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Głogówku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Głogówek Piotra Skargi GGK01A 50.351421/17.863340 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer