Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Gołdap

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Gołdapi

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

DPF staje się standardowym rozwiązaniem w pojazdach osobowych Hino Motors z silnikiem samozapłonowym, jednakże komponent ten psuje się, czemu podołać może płukanie filtrów DPF w warsztatowym laboratorium pod Gołdapią. Odzyskanie maksymalnych limitów zawartości produkowanych gazów wydechowych, dopuszczalnych dla emisji spalin EURO 5, koniecznie potrzebuje działającego sprawnie filtra cząstek stałych DPF. Gołdap należy do ośrodków, które dotyka kłopot bezpośrednio związany, z dużą ilością zanieczyszczeń w powietrzu, czemu znana firma Hino Motors dąży aby, przeciwdziałać, dzięki obecności filtrów cząstek stałych FAP. Częstą niedoskonałością, z jaką męczą się auta osobowe i ciężarowe znanej marki Hino Motors, szczególnie, mające silnik wysokoprężny diesla, jest zaczopowany filtr cząstek stałych. Wiele pojazdów w Gołdapi to samochody z silnikiem HDI posiadające wbudowany filtr i katalizator, który nie może obejść się bez mycia. Oprócz rozrywek dla podróżnych w Gołdapi zlokalizować można pracownie, zajmujące się regeneracją katalizatorów SCR do samochodów osobowych i ciężarowych Hino Motors. Żeby unikać utrudnień z eksploatacją samochodu Hino Motors, należy okresami przepalać katalizator samochodowy, usługa jest świadczona w warsztacie mechaniki samochodowej pod Gołdapi. Filtry DPF zmontowane są z ceramiki, a także osłony z metalu, przez co filtry cząstek stałych wypełniają się i konieczne jest czyszczenie, rekomendujemy firmę pod Gołdapią. Wykaz cen odnawiania elementów reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami pochodzących z Hino Motors dla Gołdapi można znaleźć w poniższej sekcji, nie ma przeszkód, by przeglądnąć w tej tabeli, na jaki koszt trzeba się przygotować za świadczone usługi płukania filtrów cząstek stałych. Z racji tego, że Hino Motors, równorzędnie jak inne auta koniecznie potrzebuje do właściwej pracy nienaruszonych filtrów FAP polecamy w Gołdapi zwrócić uwagę na filtr i katalizator.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Gołdapi

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Gołdapi 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Gołdapi 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Gołdapi 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Gołdapi 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Gołdapi 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Gołdapi 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Hino Motors, usuwanie filtra cząstek stałych Hino Motors w Gołdapi 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Hino Motors w Gołdapi 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Gołdapi

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Gołdapi z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Gołdapi wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Gołdap Osiedle Emilii Plater Ignacego Paderewskiego GOL03N 54.307781/22.312510 Wyszukaj
Gołdap Osiedle Kościuszki Wojska Polskiego GOL819 54.303558/22.300720 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer