Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Gomunice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Gomunicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Gomunicach znajduje się szansa oczyszczania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami do samochodów Hino Motors z racji pracy pracowni warsztatu z Gomunic. Główną słabością, która dotyka pojazdy osobowe i ciężarowe z symbolem Hino Motors, zazwyczaj, gdy wykorzystywany jest silnik samozapłonowy, jest zabrudzony sadzą filtr DPF FAP. Aby uniknąć przykrości podczas prowadzenia pojazdu Hino Motors, należy co jakiś czas czyścić katalizator, możliwość taka istnieje u mechanika pod Gomunic. Znanej marce Hino Motors nie powiodłoby się zachowanie żądanych przez normy maksymalnych wartości zawartości emitowanych spalin, bez zastosowania filtrów FAP. Generowanie maksymalnych limitów zawartości produkowanych zanieczyszczeń, dozwolonych normą EURO 4, domaga się przygotowanego FAP-a. Nierzadko przyczyną usterki filtra FAP, ze stajni Hino Motors, trafia się inny defekt, możliwą przyczyną jest: uszkodzony układ zasilania silnika. FAP-y złożone są z ceramicznego wkładu, oraz metalowego korpusu, przez co katalizatory SCR zapychają się i konieczna jest regeneracja, zalecamy pracownię w Gomunicach. Hino Motors to osobówki, jakie cieszą się renomą w całym kraju, jednakże stykają się z problemami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Usługi takie jak czyszczenie DPF FAP jak również płukanie katalizatorów dla aut marki Hino Motors, można odszukać w panelu bocznym, jak również w laboratorium warsztatu w Gomunicach. Taryfikator usług mycia filtrów cząstek stałych FAP/DPF dla Hino Motors dla Gomunic ulokowano poniżej tego tekstu, należy wyszukać w tej tabeli, ceny za przeprowadzenie naprawy DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Gomunicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Gomunicach 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Gomunicach 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Gomunicach 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Gomunicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Gomunicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Gomunicach 1490
Wycinanie filtra FAP Hino Motors, usuwanie filtra FAP Hino Motors w Gomunicach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Hino Motors w Gomunicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Gomunicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Gomunicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Gomunicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Gomunice Wojska Polskiego GUN539 51.168831/19.486959 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer