Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Grupa-Osiedle

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Grupie-Osiedlu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Grupa-Osiedle odznacza się obecnością laboratorium posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z naprawą filtrów do aut osobowych korporacji Hino Motors. Klasyczną wadą, która dotyka osobowe i ciężarowe diesle z symbolem Hino Motors, zwykle, kiedy w aucie pracuje silnik wysokoprężny diesla, jest zaczopowany katalizator samochodowy. Katalizatory samochodowe zmontowane są ze skomplikowanej ceramiki, a także osłony z metalu, co wywołuje, że katalizatory samochodowe zaczopowują się zanieczyszczeniami i potrzebna jest regeneracja, zalecamy warsztat w Grupie-Osiedlu. Prócz atrakcji turystycznych w Grupie-Osiedlu odszukać można warsztaty samochodowe, trudniące się płukaniem katalizatorów SCR do aut Hino Motors. Generowanie limitów zawartości emitowanych spalin, zgodnych z normą emisji spalin EURO 6, wymaga niezawodnego katalizatora SCR. Nagminnie powodem uszkodzenia filtra cząstek stałych, korporacji Hino Motors, staje się inne niedociągnięcie, np. Uszkodzone oringi wtryskiwaczy. Wyszukanie kompetentnego mechanika samochodowego w Grupie-Osiedlu specjalizującego się w pojazdach Hino Motors może być trudne, a także jest żmudne. Grupa-Osiedle należy do centrów, jakie napotykają problem bezpośrednio związany, z zawartością emitowanych przez samochody zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu znany producent Hino Motors stara się, przeciwdziałać, za sprawą obecności filtrów cząstek stałych DPF. Dlatego że Hino Motors, zupełnie jak inne pojazdy wymaga do sprawnej pracy kompletnych reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami warto nadmienić, by w Grupie-Osiedlu zwrócić uwagę jaki stan ma nasz katalizator samochodowy. Wybierz swojego mechanika samochodowego, który poradzi sobie z Twoim Hino Motors w Grupie-Osiedlu, przy użyciu wyszukiwarki na naszym panelu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Grupie-Osiedlu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Grupie-Osiedlu 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Grupie-Osiedlu 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Grupie-Osiedlu 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Grupie-Osiedlu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Grupie-Osiedlu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Grupie-Osiedlu 1490
Wycinanie katalizatora SCR Hino Motors, usuwanie katalizatora SCR Hino Motors w Grupie-Osiedlu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Hino Motors w Grupie-Osiedlu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Grupie-Osiedlu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Grupie-Osiedlu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Grupie-Osiedlu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Grupa-Osiedle Szarych Szeregów GPA01G 53.505589/18.638781 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer