Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Idzikowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Idzikowicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Idzikowice słynie z warsztatowego laboratorium trudniącego się naprawianiem katalizatorów SCR do pojazdów marki Hino Motors. Z reguły źródłem przytkanego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem, wytwórcy Hino Motors, trafia się inne wybrakowanie, doskonałym przykładem jest: niewłaściwy stan wtryskiwaczy. Firmie Hino Motors nie udało się osiągnięcie żądanych przez normy limitów produkcji gazów wydechowych, bez zastosowania filtrów cząstek stałych. Odzyskanie górnych pułapów produkcji cząstek stałych, zgodnych z normą EURO 6, wymaga działającego sprawnie DPF-a. Odnalezienie właściwego zakładu mechaniki samochodowej w Idzikowicach przodującego w pojazdach osobowych Hino Motors może być skomplikowane, a także jest żmudne. Katalizatory samochodowe stworzone są ze skomplikowanej ceramiki, i osłony z metalu, z tego też powodu filtry cząstek stałych DPF FAP zaczopowują się zanieczyszczeniami i konieczna jest regeneracja, zalecamy warsztat z Idzikowic. Prócz atrakcji dla wizytujących pod Idzikowicami zlokalizować można pracownie, trudniące się czyszczeniem filtrów cząstek stałych do aut osobowych Hino Motors. Filtry DPF funkcjonują w nadzwyczaj trudnym środowisku, a mianowicie za kolektorem spalin, co wywołuje, że następuje utrata parametrów części. Wybierz swój zakład, który naprawia samochody marki Hino Motors w Idzikowicach, dzięki wyszukiwarce po prawej stronie. Wykaz cen odnawiania elementów filtrów cząstek stałych FAP/DPF z samochodów Hino Motors dla Idzikowic umieściliśmy w poniższej sekcji, można wyszukać na tamtej liście, na jaki koszt trzeba się przygotować za przeprowadzenie naprawy filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Idzikowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Idzikowicach 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Idzikowicach 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Idzikowicach 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Idzikowicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Idzikowicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Idzikowicach 1490
Wycinanie katalizatora Hino Motors, usuwanie katalizatora Hino Motors w Idzikowicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Hino Motors w Idzikowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Idzikowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Idzikowicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Idzikowicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Idzikowice Idzikowice 24C POP-IDZ1 51.450909/20.347200 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer