Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Iwaniska

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Iwaniskach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator samochodowy zmienia się w standardowe rozwiązanie w autach Hino Motors z silnikiem diesla, aczkolwiek część ta psuje się, w czym może pomóc regeneracja filtrów DPF w laboratorium pod Iwaniskami. Częstą usterką, z którą biedzą się samochody z logo Hino Motors, przede wszystkim, gdy w konstrukcji jest silnik diesla, jest zapchany katalizator SCR. Odnalezienie specjalistycznego warsztatu w Iwaniskach wyprofilowanego w pojazdach osobowych Hino Motors może przysporzyć trudności, oraz jest pracochłonne. Oprócz atrakcji dla wizytujących pod Iwaniskami odszukać można warsztaty samochodowe, zajmujące się płukaniem DPF do pojazdów osobowych Hino Motors. Ażeby ustrzec się od przykrości z pracą samochodu Hino Motors, potrzeba niekiedy czyścić FAP, udostępniono taką usługę w warsztacie pod Iwanisk. Na ogół podłożem zatkanego filtra cząstek stałych DPF, z symbolem Hino Motors, zdarza się inny defekt, jeden z nich to: niewłaściwa praca sterownika silnika. Diesle korporacji Hino Motors wyróżniają się pierwszorzędnymi możliwościami w dziedzinie obniżenia zawartości emitowanych cząstek stałych. Iwaniska jest jednym z miast, jakie dotyka problem związany, z dużą zawartością smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w powietrzu atmosferycznym, czemu koncern Hino Motors stara się, prewencyjnie zapobiegać, z pomocą filtrów cząstek stałych. Usługi, między innymi naprawa DPF lub płukanie katalizatorów samochodowych dla aut producenta Hino Motors, odszukać można na naszej stronie internetowej, lub w warsztatowym laboratorium w Iwaniskach. Lista cenowa regenerowania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami dla Hino Motors dla Iwanisk zamieszczono niżej, należy sprawdzić w tamtym cenniku, koszt za wykonanie naprawy DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Iwaniskach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Iwaniskach 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Iwaniskach 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Iwaniskach 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Iwaniskach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Iwaniskach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Iwaniskach 1490
Wycinanie katalizatora Hino Motors, usuwanie katalizatora Hino Motors w Iwaniskach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Hino Motors w Iwaniskach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Iwaniskach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Iwaniskach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Iwaniskach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Iwaniska Rakowska ISK01N 50.731850/21.276011 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer