Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Jastarnia

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Jastarni

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Jastarnia cieszy się sławą z powodu warsztatu mechaniki samochodowej posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z naprawianiem katalizatorów do pojazdów osobowych i ciężarowych znanej marki Hino Motors. Bardzo często przyczyną zaczopowania DPF-a, z symbolem Hino Motors, bywa inne uszkodzenie, doskonałym przykładem jest: uszkodzony układ zasilania silnika. Hino Motors to samochody osobowe i ciężarowe, jakie cieszą się renomą na terenie całego świata, niemniej jednak stykają się z kwestią z katalizatorami SCR. Filtry FAP stworzone są ze skomplikowanego wkładu, a także metalowej osłony, co sprawia, że filtry DPF zapychają się i potrzebują naprawy, zalecamy zatem firmę pod Jastarnią. Częstą wadą, z jaką męczą się auta spod znaku Hino Motors, zazwyczaj, gdy za napęd służy silnik diesla, jest zabrudzony filtr cząstek stałych DPF FAP. Znalezienie fachowego warsztatu mechaniki w Jastarni wyprofilowanego w samochodach Hino Motors może być niełatwe, a także jest żmudne. Jastarnia należy do ośrodków, które dotyka kłopot bezpośrednio związany, z dużą zawartością cząstek stałych w powietrzu atmosferycznym, czemu słynny koncern Hino Motors próbuje, przeciwstawiać się, z pomocą filtrów DPF. Duża część samochodów osobowych w Jastarni to pojazdy z silnikiem JTDM posiadające zamontowany filtr cząstek stałych, który dopomina się czyszczenia. Świadczone usługi takie jak czyszczenie DPF FAP jak też regeneracja FAP dla pojazdów Hino Motors, odnaleźć można na stronie, jak też w warsztacie w Jastarni. Tabela cennika oczyszczania katalizatorów samochodowych dla Hino Motors dla Jastarni wstawiliśmy na dole, nie ma przeszkód, by porównać w tamtym cenniku, ile trzeba zapłacić za wykonanie usługi czyszczenia DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Jastarni

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Jastarni 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Jastarni 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Jastarni 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Jastarni 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Jastarni 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Jastarni 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Hino Motors, usuwanie filtra cząstek stałych Hino Motors w Jastarni 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Hino Motors w Jastarni 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Jastarni

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Jastarni z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Jastarni wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Jastarnia Ścieżka przyrodnicza: Torfowe Kłyle JST01N 54.707809/18.652229 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer