Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Jaworze

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Jaworzu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Jaworzu znajduje się opcja odnawiania filtrów FAP do samochodów osobowych i ciężarowych Hino Motors dzięki bytności warsztatu z Jaworza. Katalizatory SCR operują w niewiarygodnie trudnym środowisku pracy, a konkretnie w samochodowym wydechu, przez co dochodzi do spadku parametrów podzespołu. Jaworze jest jednym z centrów, które biją na alarm związany, z dużą zawartością szkodliwych zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu firma Hino Motors stara się, zapobiegać, za sprawą obecności reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Zazwyczaj wadą, jaka dotyka pojazdy osobowe i ciężarowe znanej marki Hino Motors, zwykle, wykorzystujące silnik wysokoprężny, jest zaczopowany filtr DPF FAP. Standardowo przyczyną zatkanego filtra cząstek stałych FAP/DPF, korporacji Hino Motors, bywa inna wada, na przykład: uszkodzone oringi wtryskiwaczy. DPF-y zmontowane są ze skomplikowanej ceramiki, i metalowej osłony, przez co DPF-y zapychają się sadzą i konieczna jest naprawa, zachwalamy tym samym pracownię w Jaworzu. Znanemu producentowi Hino Motors nie udałoby się utrzymanie potrzebnych do spełnienia górnych osiągów ilości produkowanych zanieczyszczeń, bez wykorzystania filtrów DPF/FAP. Aby uchronić się przed dużą ilością kłopotów przy prowadzeniu diesla Hino Motors, należy niekiedy przeczyścić filtr FAP, usługa jest świadczona u mechanika pod Jaworza. Usługi takie jak naprawa filtrów cząstek stałych a także płukanie filtrów cząstek stałych dla samochodów marki Hino Motors, odnaleźć można po prawej stronie, a także w pracowni warsztatu w Jaworzu. Gdyż Hino Motors, równorzędnie jak inne pojazdy wymaga do właściwego funkcjonowania niezepsutych filtrów DPF dlatego też zalecamy w Jaworzu wziąć pod lupę filtr cząstek stałych DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Jaworzu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Jaworzu 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Jaworzu 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Jaworzu 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Jaworzu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Jaworzu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Jaworzu 1490
Wycinanie katalizatora SCR Hino Motors, usuwanie katalizatora SCR Hino Motors w Jaworzu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Hino Motors w Jaworzu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Jaworzu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Jaworzu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Jaworzu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Jaworze Pałacowa JWZ01G 49.795891/18.948139 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer