Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Jeruzal

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Jeruzalu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Jeruzalu wystąpiła sposobność regenerowania filtrów cząstek stałych FAP/DPF do aut osobowych Hino Motors dzięki bytności warsztatu z Jeruzala. Katalizatory SCR zmontowane są z ceramicznego wkładu, oraz korpusu z metalu, z tego też powodu DPF-y wypełniają się sadzą i potrzebna jest naprawa, polecamy zatem warsztat z Jeruzala. Producentowi Hino Motors mogłoby nie powieść się zdobycie niezbędnych górnych limitów emisji spalin, bez montażu katalizatorów samochodowych. Odszukanie odpowiedniego mechanika w Jeruzalu wyspecjalizowanego w autach Hino Motors może być nieproste, i jest mozolne. Jeruzal należy do ośrodków, które spotyka problem powiązany, z dużą zawartością zanieczyszczeń w powietrzu Jeruzala, czemu producent Hino Motors stara się, zapobiegać, za sprawą obecności filtrów DPF. Samochody osobowe i ciężarowe firmy Hino Motors odznaczają się znakomitymi rozwiązaniami w zakresie redukcji ilości emitowanych zanieczyszczeń. Zazwyczaj powodem uszkodzenia filtra FAP, korporacji Hino Motors, staje się inne wybrakowanie, doskonałym przykładem jest: niewłaściwa praca układu zasilania. Oprócz rozrywek dla będących przejazdem pod Jeruzalem odnaleźć można zakłady, trudniące się regeneracją FAP do samochodów Hino Motors. Serwis takich usług jak czyszczenie filtrów cząstek stałych i płukanie katalizatorów dla pojazdów marki Hino Motors, odszukać można po prawej stronie, i u mechanika w Jeruzalu. Tabela cennika mycia filtrów DPF od Hino Motors dla Jeruzala znajduje się poniżej, można porównać w tym cenniku, ile trzeba zapłacić za wykonanie naprawy FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Jeruzalu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Jeruzalu 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Jeruzalu 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Jeruzalu 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Jeruzalu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Jeruzalu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Jeruzalu 1490
Wycinanie filtra DPF Hino Motors, usuwanie filtra DPF Hino Motors w Jeruzalu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Hino Motors w Jeruzalu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Jeruzalu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Jeruzalu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Jeruzalu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Jeruzal Jerozolimska SCB01G 50.105671/18.442690 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer