Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Jeziorany

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Jezioranach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

W Jezioranach znajduje się możliwość płukania katalizatorów samochodowych do aut osobowych Hino Motors z powodu działalności pracowni warsztatu z Jezioran. By zabezpieczyć się od utrudnień z eksploatacją auta Hino Motors, trzeba od czasu do czasu przedmuchać filtr i katalizator, usługa jest świadczona w pracowni pod Jezioran. Odnalezienie profesjonalnego warsztatu mechaniki w Jezioranach specjalizującego się w autach Hino Motors może być nieproste, oraz jest pracochłonne. Filtry FAP stworzone są z ceramicznego wkładu, oraz metalowego korpusu, co sprawia, że filtry cząstek stałych wypełniają się i konieczna jest naprawa, zachwalamy tym samym firmę pod Jezioranami. Diesle znanego koncernu Hino Motors cechują się wybitnymi rozwiązaniami w zagadnieniu redukcji poziomu produkcji zanieczyszczeń. Hino Motors to osobówki, które cieszą się sławą w całym kraju, jednakże biedzą się z problemami z filtrami cząstek stałych. Filtry DPF FAP pracują w nadzwyczaj skomplikowanym środowisku, to jest w samochodowym wydechu, w wyniku czego po czasie dochodzi do utraty parametrów części. Zwykłą niedoskonałością, na jaką narażone są auta znanej firmy Hino Motors, w szczególności, wykorzystujące silnik diesla, jest zapchany zanieczyszczeniami filtr DPF FAP. Namierz swój warsztat, który poradzi sobie z Twoim Hino Motors w Jezioranach, dzięki naszej wyszukiwarce po prawej stronie. Ze względu fakt, że Hino Motors, równorzędnie jak inne samochody koniecznie potrzebuje do nienagannej pracy nienaruszonych filtrów FAP warto wspomnieć, by w Jezioranach przyjrzeć się jaki stan ma nasz katalizator.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Jezioranach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Jezioranach 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Jezioranach 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Jezioranach 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Jezioranach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Jezioranach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Jezioranach 1490
Wycinanie katalizatora Hino Motors, usuwanie katalizatora Hino Motors w Jezioranach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Hino Motors w Jezioranach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Jezioranach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Jezioranach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Jezioranach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Jeziorany Kolejowa JEI01F 53.978600/20.759010 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer