Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Kadzidło

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Kadzidle

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator SCR zmienia się w standard w pojazdach Hino Motors z silnikiem wysokoprężnym, lecz komponent ten dotykają usterki, z czym pomóc może płukanie filtrów FAP w laboratorium warsztatu pod Kadzidłem. Filtry FAP utworzone są z ceramicznego wnętrza, oraz osłony z metalu, co sprawia, że katalizatory zapychają się sadzą i konieczna jest regeneracja, polecamy zatem pracownię w Kadzidle. Katalizatory operują w bardzo obciążonych warunkach pracy , to jest w układzie wydechowym, co sprawia, że dochodzi do utraty osiągów podzespołu. Znanej firmie Hino Motors mogłoby nie powieść się uzyskanie spodziewanych maksymalnych wartości emisji spalin, bez montowania filtrów FAP. Oprócz rozrywek dla będących przejazdem w Kadzidle odnaleźć można laboratoria warsztatowe, zajmujące się czyszczeniem filtrów cząstek stałych do pojazdów osobowych i ciężarowych Hino Motors. Osiągnięcie maksymalnych limitów zawartości emitowanych zanieczyszczonych spalin, poprawnych dla normy emisji spalin EURO, koniecznie wymaga działającego filtra cząstek stałych DPF. Typową bolączką, która dotyka osobowe i ciężarowe diesle marki Hino Motors, zwłaszcza, mające silnik wysokoprężny diesla, jest brudny filtr FAP. Auta spod skrzydeł Hino Motors znamionują się wybitnymi możliwościami w sprawie spadku zawartości emitowanych gazów wydechowych. Odnowienie wydajności elementów katalizatorów w Kadzidle dla pojazdów producenta Hino Motors jest ogólnodostępne, dlatego, że regeneracja metodą wodną zdołała przybyć do Kadzidła. Z racji tego, że Hino Motors, zupełnie jak inne samochody domaga się do nienagannego funkcjonowania nieuszkodzonych filtrów cząstek stałych FAP zalecamy, żeby w Kadzidle wziąć pod lupę filtr DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Kadzidle

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Kadzidle 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Kadzidle 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Kadzidle 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Kadzidle 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Kadzidle 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Kadzidle 1490
Wycinanie katalizatora SCR Hino Motors, usuwanie katalizatora SCR Hino Motors w Kadzidle 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Hino Motors w Kadzidle 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Kadzidle

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kadzidle z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Kadzidle wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kadzidło Tadeusza Kościuszki KDD01A 53.232529/21.466490 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer