Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Kałuszyn

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Kałuszynie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Kałuszynie znajduje się możliwość regeneracji katalizatorów do pojazdów osobowych i ciężarowych Hino Motors z powodu działalności laboratorium warsztatu z Kałuszyna. Osobowe i ciężarowe diesle znanej firmy Hino Motors cieszą się nieprzeciętnymi możliwościami w temacie ograniczania emisji zanieczyszczeń. Wiele pojazdów w Kałuszynie to samochody użytkowe posiadające wbudowany katalizator SCR, który nie może obejść się bez odnawiania. Zdobycie górnych pułapów ilości produkowanych zanieczyszczonych spalin, dozwolonych przez EURO 5, koniecznie potrzebuje pracującego poprawnie filtra DPF. Żeby uchronić się przed dużą ilością trudności z użytkowaniem diesla Hino Motors, należy co jakiś czas przeczyścić katalizator, usługa jest świadczona w laboratorium warsztatu pod Kałuszyna. Oprócz niespodzianek dla wizytujących pod Kałuszynem zlokalizować można warsztaty samochodowe, trudniące się płukaniem katalizatorów samochodowych do samochodów Hino Motors. Firmie Hino Motors mogłoby nie powieść się zachowanie żądanych przez normy górnych limitów produkcji zanieczyszczonych spalin, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów FAP. Filtry cząstek stałych DPF FAP trudnią się pracą w bardzo ciężkim środowisku, a dokładnie w układzie redukcji emisji spalin, co jest przyczyną tego, że po czasie następuje spadek wyników podzespołu. Z racji tego, że Hino Motors, niczym inni producenci wymaga do właściwego działania nienaruszonych filtrów FAP dlatego też polecamy, żeby w Kałuszynie zaopiekować się elementem, jakim jest filtr i katalizator. Odzyskiwanie efektywności części filtrów DPF/FAP w Kałuszynie dla pojazdów marki Hino Motors jest bezproblemowe, albowiem nowa technologia regeneracji zdołała dotrzeć do Kałuszyna.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Kałuszynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Kałuszynie 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Kałuszynie 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Kałuszynie 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Kałuszynie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Kałuszynie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Kałuszynie 1490
Wycinanie filtra DPF Hino Motors, usuwanie filtra DPF Hino Motors w Kałuszynie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Hino Motors w Kałuszynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Kałuszynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kałuszynie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Kałuszynie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kałuszyn Trzcianka Warszawska KLN01N 52.210571/21.821140 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer