Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Karczewiec

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Karczewcu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Karczewiec słynne jest z powodu mechanika posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z oczyszczaniem filtrów i katalizatorów do samochodów znanego koncernu Hino Motors. Filtry cząstek stałych złożone są z ceramicznego wnętrza, i korpusu z metalu, co wywołuje, że filtry DPF wypełniają się sadzą i wymagają naprawy, zachwalamy tym samym usługi z Karczewca. Duża część aut w Karczewcu to samochody z silnikiem TDDI mające wbudowany FAP, który musi się oddawać do regenerowania. Oprócz niespodzianek dla przyjezdnych w Karczewcu znaleźć można warsztaty mechaniki samochodowej, parające się czyszczeniem katalizatorów samochodowych do samochodów osobowych Hino Motors. Korporacji Hino Motors niemożliwe byłoby zdobycie wymaganych do zrealizowania górnych pułapów produkcji spalin, bez montażu filtrów DPF/FAP. Karczewiec należy do miast, które dotyka problem mający związek, z dużym procentem produkowanych przez auta zanieczyszczeń w atmosferze, czemu firma Hino Motors usiłuje, przeciwstawiać się, z pomocą filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Zdobycie maksymalnych limitów emisji zanieczyszczonych spalin, dopuszczalnych dla EURO 4, domaga się działającego sprawnie katalizatora. Znalezienie odpowiedniego warsztatu mechaniki w Karczewcu wyprofilowanego w samochodach osobowych Hino Motors może dostarczyć kłopotów, i jest długotrwałe. Dlatego że Hino Motors, podobnie jak inni producenci koniecznie potrzebuje do właściwego funkcjonowania nienaruszonych katalizatorów dlatego też warto nadmienić, by w Karczewcu zwrócić uwagę jaki stan ma nasz filtr DPF FAP. Tabela z cennikiem odnawiania elementów filtrów cząstek stałych DPF dla Hino Motors dla Karczewca wstawiono niżej, należy przeglądnąć w tamtej tabeli, na jaki koszt trzeba się przygotować za usługi czyszczenia katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Karczewcu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Karczewcu 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Karczewcu 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Karczewcu 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Karczewcu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Karczewcu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Karczewcu 1490
Wycinanie filtra FAP Hino Motors, usuwanie filtra FAP Hino Motors w Karczewcu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Hino Motors w Karczewcu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Karczewcu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Karczewcu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Karczewcu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Karczewiec Leska POP-RZE23 52.338909/21.954889 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer