Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Kolonowskie

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Kolonowskiem

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator robi się standardowym rozwiązaniem w samochodach osobowych Hino Motors z silnikiem napędzanym dieslem, ale urządzenie to psuje się, w czym poradzić może naprawa filtrów DPF w laboratorium warsztatu pod Kolonowskiem. By zabezpieczyć się od komplikacji w użytkowaniu samochodu Hino Motors, przydaje się okazjonalnie przepłukać katalizator SCR, usługa jest dostępna w warsztatowym laboratorium pod Kolonowskiego. Osobowe i ciężarowe diesle spod znaku Hino Motors chlubią się wzorcowymi narzędziami w kwestii obniżania poziomu produkcji zanieczyszczonych spalin. Filtry FAP wykonują pracę w wyjątkowo zanieczyszczonych warunkach pracy, a więc za kolektorem spalin, w wyniku czego następuje utrata właściwości podzespołu. Kolonowskie jest jednym z miast, jakie biją na alarm związany, z dużą zawartością wyemitowanych cząstek stałych w atmosferze, czemu znana firma Hino Motors usiłuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, dzięki obecności filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Filtry FAP stworzone są ze skomplikowanego wkładu, oraz osłony z metalu, przez co filtry DPF wypełniają się sadzą i konieczna jest naprawa, zachwalamy tym samym pracownię w Kolonowskiem. Producentowi Hino Motors mogłoby nie powieść się wyprodukowanie potrzebnych górnych pułapów ilości emitowanych cząstek stałych, bez montażu filtrów cząstek stałych. Duża część samochodów osobowych w Kolonowskiem to auta z silnikiem MultiJet mające zamontowany filtr cząstek stałych DPF FAP, który dopomina się mycia. Ponieważ Hino Motors, równorzędnie jak inne auta domaga się do właściwego funkcjonowania niezepsutych filtrów cząstek stałych dlatego też zalecamy w Kolonowskiem zadbać o filtr DPF FAP. Zrewaloryzowanie skuteczności składowych filtrów DPF w Kolonowskiem dla marki Hino Motors jest osiągalne, bo nowa technologia regeneracji przybyła do Kolonowskiego.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Kolonowskiem

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Kolonowskiem 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Kolonowskiem 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Kolonowskiem 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Kolonowskiem 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Kolonowskiem 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Kolonowskiem 1490
Wycinanie filtra FAP Hino Motors, usuwanie filtra FAP Hino Motors w Kolonowskiem 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Hino Motors w Kolonowskiem 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Kolonowskiem

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kolonowskiem z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Kolonowskiem wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kolonowskie Będowskie Leśna KNS01A 50.653889/18.384470 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer