Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Kosina

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Kosinie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

W Kosinie jest opcja płukania filtrów FAP do pojazdów Hino Motors z racji pracy laboratorium warsztatu samochodowego z Kosiny. Katalizatory samochodowe operują w nadzwyczaj zanieczyszczonym środowisku, to jest w wydechu, co wywołuje, że następuje spadek parametrów urządzenia. Oprócz rozrywek dla będących przejazdem w Kosinie znaleźć można laboratoria warsztatowe, parające się płukaniem katalizatorów samochodowych do pojazdów osobowych i ciężarowych Hino Motors. Odnalezienie adekwatnego warsztatu mechaniki w Kosinie przodującego w samochodach osobowych Hino Motors może być trudne, i jest żmudne. Wiele aut w Kosinie to samochody z silnikiem MultiJet posiadające wbudowany DPF, który wymaga płukania. Hino Motors to osobowe i ciężarowe diesle, które cieszą się renomą w całej Europie i nie tylko, ale stykają się ze strapieniem z katalizatorami SCR. Kosina należy do ośrodków, które biją na alarm powiązany, z ilością smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w powietrzu, czemu znana marka Hino Motors próbuje, przeciwstawiać się, z pomocą filtrów FAP. Filtry DPF utworzone są z aktywnego chemicznie wkładu, a także metalowego korpusu, co sprawia, że FAP-y wypełniają się i konieczna jest naprawa, rekomendujemy pracownię w Kosinie. Ponieważ Hino Motors, równorzędnie jak inne maszyny wymaga do sprawnego działania sprawnych filtrów DPF dlatego też zalecamy, żeby w Kosinie przyjrzeć się jaki stan ma nasz DPF. Wyszukaj swój zakład, który jest specjalistą od Hino Motors w Kosinie, dzięki naszej wyszukiwarce w kolumnie po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Kosinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Kosinie 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Kosinie 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Kosinie 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Kosinie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Kosinie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Kosinie 1490
Wycinanie katalizatora Hino Motors, usuwanie katalizatora Hino Motors w Kosinie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Hino Motors w Kosinie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Kosinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kosinie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Kosinie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kosina Kosina 404 KSA01C 50.075661/22.324459 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer