Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Koszyce

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Koszycach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Miasto Koszyce cieszy się sławą z powodu pracowni warsztatu posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z naprawianiem filtrów i katalizatorów do pojazdów osobowych i ciężarowych spod znaku Hino Motors. Osobowe i ciężarowe diesle ze stajni Hino Motors mogą się pochwalić nieprzeciętnymi rozwiązaniami w temacie obniżenia emisji cząstek stałych. Typową słabością, jaka dotyka samochody znanego koncernu Hino Motors, w większości wypadków, gdy zamontowany jest silnik wysokoprężny diesla, jest brudny od sadzy katalizator samochodowy. By ustrzec się od trudności w użytkowaniu auta Hino Motors, należy okresami przepłukać filtr DPF FAP, jest to możliwe w pracowni pod Koszyc. Nagminnie powodem zatkanego katalizatora SCR, wytwórcy Hino Motors, staje się inny defekt, jeden z nich to: niewłaściwy stan turbosprężarki. Hino Motors to samochody osobowe i ciężarowe, które cieszą się sławą na terenie całej Polski, lecz walczą z utrudnieniami z filtrami FAP. Korporacji Hino Motors nie byłoby możliwe wytworzenie koniecznych limitów zawartości produkowanych cząstek stałych, bez montowania filtrów cząstek stałych DPF. Wiele samochodów osobowych w Koszycach to auta z silnikiem CDTi posiadające zamontowany filtr DPF FAP, który dopomina się odnawiania. Odnajdź swojego mechanika samochodowego, który poradzi sobie z Twoim Hino Motors w Koszycach, dzięki wyszukiwarce na naszym panelu. Wykonywanie usług takich jak naprawa DPF FAP i regeneracja DPF dla aut producenta Hino Motors, wyszukać można na stronie, i w warsztacie samochodowym w Koszycach.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Koszycach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Koszycach 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Koszycach 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Koszycach 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Koszycach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Koszycach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Koszycach 1490
Wycinanie filtra DPF Hino Motors, usuwanie filtra DPF Hino Motors w Koszycach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Hino Motors w Koszycach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Koszycach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer