Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Kożuchów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Kożuchowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF zmienia się w standardowe rozwiązanie w pojazdach osobowych Hino Motors z silnikiem diesla, choć moduł ten psuje się, z czym poradzić może sobie mycie filtrów DPF w warsztatowym laboratorium pod Kożuchowem. Katalizatory składają się ze skomplikowanego wkładu, jak również metalowej osłony, co wywołuje, że filtry DPF FAP zaczopowują się sadzą i wymagają czyszczenia, zachwalamy tym samym pracownię w Kożuchowie. Odnalezienie adekwatnego warsztatu mechaniki w Kożuchowie specjalizującego się w samochodach Hino Motors może być niełatwe, a także jest czasochłonne. Z reguły sprawcą zatkanego filtra cząstek stałych FAP, spod znaku Hino Motors, jest inny defekt, dla przykładu: niewłaściwa praca układu doładowania silnika. Filtry FAP funkcjonują w niezwykle zanieczyszczonym środowisku pracy, a więc za kolektorem spalin, co sprawia, że po czasie dochodzi do utraty parametrów urządzenia. Niemało pojazdów w Kożuchowie to pojazdy z silnikiem CRD posiadający zainstalowany filtr i katalizator, który potrzebuje regeneracji. Hino Motors to auta osobowe i ciężarowe, które są popularne w całej Europie i nie tylko, ale borykają się ze strapieniem z filtrami FAP. Zdobycie osiągów zawartości produkowanych gazów wydechowych, dozwolonych przez normę emisji spalin EURO, koniecznie potrzebuje sprawnie pracującego filtra cząstek stałych FAP. Dlatego że Hino Motors, zupełnie jak inne marki potrzebuje do właściwego działania sprawnych reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami dlatego też polecamy w Kożuchowie wziąć pod skrzydła filtr i katalizator. Serwis takich usług jak czyszczenie DPF FAP a także płukanie katalizatorów dla marki Hino Motors, znaleźć można na naszej stronie internetowej, a także w laboratorium w Kożuchowie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Kożuchowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Kożuchowie 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Kożuchowie 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Kożuchowie 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Kożuchowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Kożuchowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Kożuchowie 1490
Wycinanie filtra FAP Hino Motors, usuwanie filtra FAP Hino Motors w Kożuchowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Hino Motors w Kożuchowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Kożuchowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kożuchowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Kożuchowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kożuchów Kolonia Zielonogórska Romualda Traugutta KZW01A 51.829861/17.447620 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer