Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Krzyżanowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Krzyżanowicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Krzyżanowice słynie z warsztatu mechaniki samochodowej posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z naprawą filtrów i katalizatorów do pojazdów osobowych spod znaku Hino Motors. Znanej firmie Hino Motors nie udało się wytworzenie żądanych przez normy osiągów zawartości produkowanych zanieczyszczonych spalin, bez montowania katalizatorów samochodowych. Zdobycie maksymalnych wyników zawartości emitowanych cząstek stałych, dopuszczalnych według normy emisji spalin EURO 4, potrzebuje działającego filtra DPF/FAP. Oprócz rozrywek dla wizytujących w Krzyżanowicach znaleźć można zakłady, parające się naprawą katalizatorów SCR do samochodów osobowych i ciężarowych Hino Motors. Krzyżanowice należy do miast, które dotyka kłopot mający związek, z ilością zanieczyszczeń w atmosferze, czemu znany koncern Hino Motors próbuje, przeciwstawiać się, dzięki obecności filtrów DPF/FAP. Diesle z symbolem Hino Motors charakteryzują się bezkonkurencyjnymi mechanizmami w kwestii ograniczenia emisji gazów spalinowych. Dobór kompetentnego warsztatu mechaniki w Krzyżanowicach celującego w samochodach Hino Motors może dostarczyć kłopotów, jak również jest czasochłonne. Duża część samochodów osobowych w Krzyżanowicach to pojazdy z silnikiem CDTi mające zainstalowany filtr i katalizator, który musi się oddawać do oczyszczania. Lista cen regeneracji filtrów DPF z samochodów Hino Motors dla Krzyżanowic wstawiliśmy w poniższej sekcji, nie ma przeszkód, by przeglądnąć w tym cenniku, ceny za wykonanie płukania FAP. Wykonywanie usług takich jak naprawa DPF FAP i płukanie filtrów cząstek stałych dla aut marki Hino Motors, zlokalizować można w panelu bocznym naszej strony, i w warsztacie samochodowym w Krzyżanowicach.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Krzyżanowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Krzyżanowicach 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Krzyżanowicach 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Krzyżanowicach 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Krzyżanowicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Krzyżanowicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Krzyżanowicach 1490
Wycinanie katalizatora SCR Hino Motors, usuwanie katalizatora SCR Hino Motors w Krzyżanowicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Hino Motors w Krzyżanowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Krzyżanowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Krzyżanowicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Krzyżanowicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Krzyżanowice Józefa Lompy KRY239 49.982311/18.268539 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer