Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Kurów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Kurowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Kurowie znajduje się możliwość mycia filtrów DPF do samochodów osobowych i ciężarowych Hino Motors z przyczyny pracy warsztatu samochodowego z Kurowa. Znanej firmie Hino Motors nie byłoby możliwe uzyskanie żądanych przez normy górnych limitów ilości emitowanych gazów spalinowych, bez wykorzystania filtrów cząstek stałych DPF. Uzyskanie maksymalnych wyników produkcji zanieczyszczonych spalin, zgodnych z EURO 6, domaga się sprawnie pracującego filtra FAP. Filtry FAP pracują w wyjątkowo ciężkich warunkach, a konkretnie za kolektorem spalin, co sprawia, że po czasie następuje utrata możliwości części. Filtry cząstek stałych DPF FAP składają się ze skomplikowanej ceramiki, i osłony z metalu, co wywołuje, że filtry cząstek stałych zaczopowują się zanieczyszczeniami i potrzebna jest regeneracja, rekomendujemy współpracę z Kurowem. Hino Motors to pojazdy, które cieszą się uznaniem w całej Europie i nie tylko, mimo to borykają się z utrudnieniami z katalizatorami. Klasyczną wadą, na jaką narażone są samochody osobowe i ciężarowe marki Hino Motors, głównie, gdy za napęd służy silnik wysokoprężny, jest zapchany sadzą katalizator samochodowy. Żeby ustrzec się od komplikacji podczas prowadzenia auta Hino Motors, przydaje się czasami przedmuchać katalizator samochodowy, usługa jest świadczona w pracowni warsztatu pod Kurowa. Cennik usług płukania filtrów cząstek stałych dla Hino Motors dla Kurowa widnieje poniżej tego tekstu, da się znaleźć tam, koszt za usługi płukania DPF. Ulepszenie skuteczności części filtrów FAP w Kurowie dla marki Hino Motors jest ogólnodostępne, bowiem regeneracja wodno-chemiczna zdołała dotrzeć do Kurowa.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Kurowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Kurowie 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Kurowie 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Kurowie 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Kurowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Kurowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Kurowie 1490
Wycinanie filtra DPF Hino Motors, usuwanie filtra DPF Hino Motors w Kurowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Hino Motors w Kurowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Kurowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kurowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Kurowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kurów Lubelska KUR01N 51.389030/22.185841 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer