Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Kuźnica

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Kuźnicy

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych DPF FAP staje się standardem w pojazdach osobowych Hino Motors z silnikiem wysokoprężnym, pomimo że moduł ten dotykają usterki, z czym poradzić może sobie regeneracja filtrów FAP w laboratorium warsztatu pod Kuźnicą. Częstą wadą, która dotyka osobowe i ciężarowe diesle korporacji Hino Motors, przede wszystkim, posiadające silnik samozapłonowy, jest zapchany FAP. Zdobycie górnych osiągów poziomu produkcji cząstek stałych, dopuszczalnych przez normę emisji spalin EURO 4, domaga się pracującego poprawnie filtra cząstek stałych. Stajni Hino Motors nie byłoby możliwe uzyskanie wymaganych wyników poziomu emisji gazów spalinowych, bez zastosowania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Filtry cząstek stałych DPF FAP funkcjonują w wyjątkowo zanieczyszczonym środowisku pracy, a mianowicie w rurze wydechowej, co jest przyczyną tego, że po czasie następuje spadek właściwości podzespołu. Katalizatory SCR złożone są z ceramicznego wnętrza, oraz korpusu z metalu, co sprawia, że filtry cząstek stałych zapychają się i potrzebują czyszczenia, zalecamy zatem usługi z Kuźnicy. Duża część pojazdów w Kuźnicy to samochody z silnikiem HDI posiadający zainstalowany DPF, który nie może obejść się bez czyszczenia. By unikać problemów w pracy auta Hino Motors, należy co jakiś czas wyczyścić filtr i katalizator, jest to możliwe w warsztacie samochodowym pod Kuźnicy. Ze względu fakt, że Hino Motors, tak jak inne samochody domaga się do nienagannego funkcjonowania sprawnych filtrów FAP dlatego też warto wspomnieć, by w Kuźnicy zwrócić uwagę jaki stan ma nasz DPF. Wybierz mechanika, który pomoże z Hino Motors w Kuźnicy, przy użyciu wyszukiwarki w prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Kuźnicy

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Kuźnicy 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Kuźnicy 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Kuźnicy 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Kuźnicy 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Kuźnicy 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Kuźnicy 1490
Wycinanie katalizatora SCR Hino Motors, usuwanie katalizatora SCR Hino Motors w Kuźnicy 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Hino Motors w Kuźnicy 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Kuźnicy

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kuźnicy z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Kuźnicy wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kuźnica Graniczna KUN01A 53.517700/23.653070 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer