Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Lądek

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Lądku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

FAP staje się standardowym rozwiązaniem w samochodach Hino Motors z silnikiem diesla, lecz element ten psuje się, w czym poradzić może czyszczenie DPF u mechanika pod Lądkiem. Filtry cząstek stałych DPF FAP złożone są z ceramiki, i metalowego korpusu, z tego też powodu filtry DPF FAP zapychają się sadzą i konieczne jest czyszczenie, zachwalamy tym samym firmę pod Lądkiem. Żeby zabezpieczyć się od trudności w pracy auta Hino Motors, trzeba niekiedy przepłukać katalizator samochodowy, udostępniono taką usługę w warsztacie samochodowym pod Lądku. Częstą niedoskonałością, z którą borykają się osobówki marki Hino Motors, głównie, gdy zamontowany jest silnik wysokoprężny, jest brudny filtr FAP. Cały szereg pojazdów w Lądku to auta z silnikiem i-CTDi posiadające zamontowany filtr cząstek stałych DPF FAP, który potrzebuje płukania. Lądek jest jednym z ośrodków, które biją na alarm związany, z ilością produkowanych przez auta zanieczyszczeń w atmosferze, czemu słynny koncern Hino Motors usiłuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, dzięki wykorzystaniu filtrów cząstek stałych. Pojazdy osobowe i ciężarowe firmy Hino Motors mogą się pochwalić nadzwyczajnymi rozwiązaniami w sprawie obniżenia produkcji gazów spalinowych. Bardzo często źródłem przytkanego filtra cząstek stałych, ze stajni Hino Motors, bywa inny mankament, za przykład może posłużyć: uszkodzona turbosprężarka. Świadczone usługi takie jak czyszczenie filtrów cząstek stałych jak też płukanie filtrów cząstek stałych dla marki Hino Motors, można znaleźć w panelu bocznym, jak też u mechanika w Lądku. Ze względu fakt, że Hino Motors, zupełnie jak inne marki koniecznie wymaga do nienagannego funkcjonowania kompletnych filtrów FAP warto wspomnieć, by w Lądku wziąć pod skrzydła filtr FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Lądku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Lądku 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Lądku 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Lądku 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Lądku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Lądku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Lądku 1490
Wycinanie katalizatora SCR Hino Motors, usuwanie katalizatora SCR Hino Motors w Lądku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Hino Motors w Lądku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Lądku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Lądku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Lądku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Lądek Pyzderska LAD01A 50.345112/16.875719 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer